Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Kjol NELLY
Kjol NELLY - 89 Kjol NELLY - 90 Kjol NELLY - 91 Kjol NELLY - 92 Kjol NELLY - 93

Kjol NELLY

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Nelly
Färg: Grå

249 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Storlek M oanvänd kjol pris 249kr

Magda
Magda
(67)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kjol från Nelly - Grå kjol med slits köpt från Nelly men med märket Vila. Kjolen är i stolek XS men passar S. Endast använd 3 gånger och säljs pågrund av att den aldrig kommer till användning.
Nelly kjol - Sååå bekväm och snygg kjol från nelly som tyvärr inte kommer till användning💞💞 nypris 249❤️ inga defekter knappt använd🙏 Använd gärna köp nu, fraktar snabbt💕💕
Kjol Nelly - Storlek XS men passar XS-S. Kort kjol som går till mitten på låren. Använd 1 gång så helt i nyskick. Skriv vid frågor/fler bilder, pris kan diskuteras❤️
Nelly kjol - Säljer en fin kjol som inte är min stil
Nelly kjol - Svart kjol från Nelly knappt använd
Nelly kjol - Bra skick! Medel lång ribbad brun kjol från nelly. Storlek xxs men passar xs också.
Nelly kjol - Jättefin maxikjol från Nelly i marinblå🌟 typ aldrig använt denna
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Rosa kortkjol NA-KD - Trendig rosa minikjol
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)