Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kjol med volang från NA-KD - Trendig svart kjol från NA-KD med volangdetaljer. Perfekt för att skapa en stilfull look. Kjolen har en kort längd och är tillverkad i ett mjukt material. Helt ny med prislapp kvar
Svart kjol med volang från NA-KD - Snygg svart kjol från NA-KD med volangdetaljer längst ner. Använd 2 gånger
Kjol med volang - Väldigt gullig kjol med volang längst ner från NA-KD, säljer då den inte passar mig längre
volang kjol - Säljer dessa två volang kjolar ihop då de inte kommer till användning, går att köpa bara en för 150 om så önskas.  Kjolarna hqr resårband i midjan vilket gör att alla kan ha de även om strl är xss
NAKD kjol - Sparsamt använd
Svart blommig kjol med volang - Säljer en svart omlottkjol med vitt och gult blommönster. Kjolen har volangdetalj längs nederkanten och knyts i sidan. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil.
Blommig volang kjol 🫶🏼 - Söt volang kjol💖💖 Passar XS-S
Blommig volang kjol-NAKD
Blommig volang kjol-NAKD - 89 Blommig volang kjol-NAKD - 90 Blommig volang kjol-NAKD - 91

Blommig volang kjol-NAKD

Storlek: 34
Kategori: Kjolar
Märke: NA-KD
Färg: Svart

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin sommarkjol med volang och underkjol. Tyvärr kommer den inte så mycket till använding och därför säljer jag den💞💞 Köpt för: 350kr

ief
ief
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Mörk jeanskjol från Fionina - Snygg mörkblå jeanskjol från Fionina med klassisk femficksdesign, bälteshällor och coola detaljer som dragkedja på ena bakfickan. Kjolen har en rak passform och är perfekt för en sommardag! Om midjemått önskas fixar jag så fort jag kan❤️
Vit långkjol med broderade detaljer - Säljer en vit långkjol med svarta och bruna broderade blommor och dekorativa band. Kjolen har volanger och knytband med pärlor i midjan.
Kjol Zara paljetter och glitter lågmidja/lowwaist - Säljer en lågmidjad glittrig paljettkjol från Zara:) supersnygg till en svart topp. Längd: 29cm och midja rakt över: 38cm. I storlek M men sitter bra på mig som har S. Kan mötas upp i Stockholm
Mörkblå jeanskjol från True Religion - Säljer en mörkblå jeanskjol från True Religion med rå kant och snygga kontrastsömmar. Kjolen har klassiska fickor fram och bak med dekorativa knappar och broderade detaljer. Perfekt för dig som gillar street och denim. Köpte nyrligen från Plick men den passade tyvärr inte så nu säljer jag den vidare.
Marta du chateau kjol - Säljer en flowy långkjol med grönt som basfärg och färgglatt paisleyinspirerat mönster i lila, gult och rosa. Kjolen har bred smock i midjan och är gjord i ett tunt, mjukt tyg som känns luftigt och skönt. Perfekt för dig som gillar boho-vibbar och färg! Tyvärr för stor för mig, passar nog s/m och uppåt!
Blå jeanskjol med volang - Supersnygg blå jeanskjol från Ginatricot storlek 36. Kommer aldrig till användning så därav säljer jag. Men så söt kjol!💞 Nypris 399kr