Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Olivgrön jeanskjol - Jättesöt jeanskjol med prislapp kvar. Storlek S.  Midja: 71cm Längd: 42cm
Olivgrön jeans kjol - En oliv mini kjol köpt i Singapore och aldrig använd.
Olivgrön kjol - Säljer nu denna jättefina olivgröna kjolen, bra skick och aldrig använt. Säljer för råkade köpa två av den. Älskar verkligen! 💗
Olivgrön omlottkjol - Säljer en olivgrön långkjol med omlottdesign. Kjolen har en mjuk och följsam känsla och passar perfekt för dig som gillar en stilren look. Enkel att matcha med olika toppar och skor.
Olivgrön kortkjol - Olivgrön kjol med två knappar framtill, bälteshällor och en enkel, rak passform.
olivgrön Volangkjol  - Supersöt beige kortkjol från LuLu’s med volanger och broderade hål. Kjolen har en luftig och lekfull design med två lager volang och ett snyggt mönster. Perfekt att styla med en enkel topp💓 Köpt för 1399kr
Jeanskjol - Mörkblå jeanskjol från newyorker i st XS.
Olivgrön jeanskjol
Olivgrön jeanskjol - 89 Olivgrön jeanskjol - 90

Olivgrön jeanskjol

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: New Yorker
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg olivgrön jeanskjol i kort modell med rå kant. Kjolen har klassiska fem fickor och en knappstängning fram. Passar perfekt till både vardag och festliga tillfällen.

Sabina
Sabina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Prickig kjol - Superfin prickig minikjol i satin från h&m. Storlek xs. Nyskick🩷
Blommig volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara. Väldigt eftertraktad och säljs inte längre🩷🩷skicka prosförslag så kommer vi överens om något😇😇😇
Svart kjol med dragkedjor  - Astuff men har aldrig på mig, ganska kort, lågmidjad
Färgglad långkjol från Marta - Säljer en bohemisk långkjol från Marta med färgstarkt blommigt och paisleyinspirerat mönster i rosa, gul, blå och gröna toner. Kjolen har bred smock i midjan och volangdetaljer längst ner. Perfekt för dig som gillar unika prints och sköna material.
Blå jeanskjol med volanger - Säljer en blå jeanskjol med två lager volanger och  slitna kanter. Perfekt för dig som gillar en chill stockholmstyle look.
Vit kort kjol med spets och snörning - Supersöt vit kort kjol från Dyond med spetsdetaljer och snörning i midjan med träpärlor. Kjolen har en feminin volangkant och är gjord i ett stickat material som känns både luftigt och mjukt. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och somrig look.
Mörk jeanskjol från Fionina - Snygg mörkblå jeanskjol från Fionina med klassisk femficksdesign, bälteshällor och coola detaljer som dragkedja på ena bakfickan. Kjolen har en rak passform och är perfekt för en sommardag! Om midjemått önskas fixar jag så fort jag kan❤️