Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Knytkjol, volang - Mörkblå volangkjol med knytband 🩵som ny!
Knyt kjol  - Jättegullig blommig knyt kjol från bikbok med lite volang. Använd men i gott skick. Storlek xs 🥰❤️✨
Blommig knyt-kjol - Svartblommig midi-kjol ifrån Indiska. Den knyts och är som en sjal (därav att den är ”bred”). Den har ett färgglatt blommönster i rött, vitt och blått med volang nertill. Tunnt material som inte är genomskinligt.
Blommig knytkjol - Väldigt fin blommig knytkjol som är perfekt till sommaren. Tyvärr för stor för mig men den går att knyta åt lite extra. Knappar på insidan som håller den på önskad plats. Inga difekter.
Blå knytkjol - Säljer denna fina blå kjolen med snören eftersom den inte har kommit till någon användning. Kjolen är luftig och flyger inte upp när det blåser vilket är underlättande för blåsiga sommardagar! Den har även en dragkedja vid sidan!
Blommig knytkjol!!💚 - Grön blommig knytkjol från ONLY!!💚 Säljer då den inte kommer till användning!! Bra skick
Knytkjol - Kjol från indiska
Knytkjol
Knytkjol - 89

Knytkjol

Storlek: 46
Kategori: Kjolar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kjol från Boohoo, storlek 46. Knappt använd. Har dragkedja och sedan ett band som knyts. Möts upp i Telefonplan/Älvsjö eller skickar och då tillkommer det frakt🌺

Livia Eriksson
Livia Eriksson
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Mörk jeanskjol från Miss Grace - Snygg mörkblå jeanskjol från Miss Grace med slitningar, dubbla knappar fram och coola detaljer som dragkedjor och nitar på bakfickorna. Klassisk femficksmodell med bälteshällor och kontrastsömmar. Perfekt till sneakers eller boots. Midjemåttet är 38cm och är lågmidjade
Vit jeanskjol från Gina tricot - Säljer en vit jeanskjol från Gina tricot i storlek 36. Kjolen är kort, har rå kant nertill och klassiska jeansdetaljer som fickor och knapp framtill. Perfekt till sommaren och enkel att styla med olika toppar.
Mönstrad volangkjol Zara - Jätte fin volang kjol från zara som ej säljs längre!! Pris kan diskuteras!!
Färgglad långkjol från Marta - Säljer en bohemisk långkjol från Marta med färgstarkt blommigt och paisleyinspirerat mönster i rosa, gul, blå och gröna toner. Kjolen har bred smock i midjan och volangdetaljer längst ner. Perfekt för dig som gillar unika prints och sköna material.
Jeanskjol - Säljer den här super fina ljusblå jeanskjolen från JSF som tyvärr är fel storlek för mig. Kjolen har råa kanter, slitna detaljer och  klassiska bakfickor med rosa brodering💕.
Gina Tricot Långkjol - Säljer denna jättefina kjol i som är perfekt att ha med en tjocktröja! Den är i stretchigt material med midjemått 37 och längd 100cm🫶🏻
Blå jeanskjol med hjärt-detaljer - Säljer en blå jeanskjol i kort modell med snygga slitningar och coola detaljer som dragkedjor med hjärtformade hängen. Kjolen har flera fickor och dekorativa nitar, perfekt för dig som gillar en trendig och ungdomlig stil. Den är använd 1 gång!
Cool kjol - Jätte cool kortkjol, den är grå, lite glittrig och har svart spets <3  Sydd för att passa xs! Mycket bra skick❤️❤️❤️