Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutig minikjol - Söt minikjol i gröna nyanser från Pull & Bear. Perfekt till hösten!😍
Grön cargo minikjol med fickor - Säljer en grön kort cargo-kjol med flera stora fickor framtill och på sidorna. Kjolen har klassisk jeansknäppning och bälteshällor, perfekt för en chill och cool streetstil. Materialet är slitstark bomull och passformen är normal.
Minikjol - Söt kjol från Lindex! Supergullig, säljer pga alldeles för liten.
Snygg minikjol - As snygg färg som passar perfekt nu till sommaren!! Köpt för två somrar sen utomlands men aldrig använd då den inte passade. Nyskick med dragkedja i sidan och sååå snygg
Minikjol - Så snygg minikjol i skinn! Det är mina bilder (alla) och det är inte samma kjol som på dom 2 första bilderna men dom ser typ exakt likadana ut fast det är olika material🥰 Denna är aldrig använd! Storlek xs från Pull&Bear🥰 HELT SLUTSÅLD ÖVERALLT
Minikjol - Jättesöt minikjol från pull&bear som endast är använd 1 gång så i nyskick💕
Minikjol - Gullig blommig kjol som är perfekt som ett vardagsplagg💞Perfekt läng för mig som är ca 164 cm❤️
Minikjol
Minikjol - 89 Minikjol - 90 Minikjol - 91

Minikjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Pull & Bear
Färg: Grön

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna sjukt snygga lågmidjade kjol från pullandbear💕 Finns ej att få tag på hemsidan längre i denna färgen! Storlek M (passar mig som är S) Säljer för 120+frakt💕 SKRIV TILL MIG INNAN NI ANVÄNDER ER AV KÖP NU FUNKTIONEN!!!

Ida Anzjøn Söder
Ida Anzjøn Söder
(17)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeanskjol med volang  - Supersnygg kort jeanskjol från Citizens of Humanity med bred volangkant nedtill. Den är egensydd och har tyvärr blivit för liten. Den är W25 i midjan! 💕💕
Svart jeanskjol med volang från American Eagle - Supersnygg svart omsydd jeanskjol från American Eagle med volangkant nertill. Klassisk femficksmodell, bälteshällor och knappstängning framtill. Kjolen är kort och har en figurnära passform som ger en cool och trendig look.
Blå jeanskjol från Zara, S - Säljer en blå jeanskjol från Zara i storlek S. mörkblå lågmidjad miniskirt med lite slitningar
Meet me there kjol - Jätte fin marinblå kjol från Meet me there kollektionen Meet x tiger. Det är shorts under. Storlek xxs/xs men den är stretchig så passar också S
Vit volangkjol med fransig kant - Supersnygg vit kortkjol från Gina tricot med volanger och fransiga kanter. Kjolen har klassiska jeansfickor fram och bak samt knapp och dragkedja i midjan. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Ljusblå jeanskjol  - Super söt jeans kjol från stradivarius. Den är uppsyd
Kort Lågmidjad volangjeanskjol XS  - Supersöt jeanskjol med volang från Lindex. Storlek 170 men skulle säga är XS. Midjemått är 35 cm men stretchig! Bra skick!❤️