Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Kjol från shein
Kjol från shein - 89

Kjol från shein

Storlek: S/XS
Kategori: Kjolar

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin storlek s men passar även XS

Andrea
Andrea
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Xs-s - Säljer mina shorts från NA-KD med snygga hål. Helt oanvänd. Säljer pågrund av att dom är för små. Köpte de för 449. Säljer de för 150 + frakt. Om inte flera vill ha de då budas det!
38 - Säljer ett par momjenas från ginatricot pågrund att de blivit stora. Köpte de för 549kr. Nypris 150+frakt om inte flera vill ha då blir de buda. Nyskick andvända Max 5 gånger 💓
Levis storlek 27 - Snygga Levis byxor med hål, bra skick. Säljes inte längre. Köpta för 1299kr säljer för 200+frakt. 💓
Stretch tröja med krage strl S - Stretchiga tröja från Gina tricot, med krage. Köpt för 299kr säljer för endast 70+frakt💓
Vit klänning - Storlek M men skulle säga att den sitter bättre på S. Köpt på prettylittlething från en hemsida i USA. Köpt för 700kr säljer den för 250+frakt då jag bara andvänt den endast 1 gång! Jag är 1,65. Och den går till knäna. Även en liten slits bak!
Hoodie i strl s - Snygg hoodie från h&m men coola tryck. Köpt den för 349. Säljer den för 100+frakt. Bra skick!
Lite croppad hoodie strl m men sitter lika bra på en s  - Svart hoodie köpt för 300kr säljer för 50kr+frakt
Genomskinligt rock one size - Säljer en genomskinlig rock från veromoda perfekt till stranden eller hemma. Super skön och lång. Det är en one size. Köpt för 400kr säljer för 70kr+frakt
Kort kjol SHEIN, storlek s - Jätte fin kjol tyvärr för liten, skulle säga att den passar en xs
Ett sätt från PULL and BEAR, storlek M - jätte fint sätt, passar allt från XS-m. Jätte bekvämt och stretchigt material.
Liknande annonser
Visa alla