Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol - En beige svart prikig kjol använd 2 gånger. Normal i storlek och i mycket bra skick.  Passar som vardags kjol eller till en fest. 3/4 i längden.
Kjol - S - Kjol i storlek S  Säljs för 40kr
Kjol - S - Kjol i storlek S från Gina tricot
Kjol - Kjol från stradivarius använd bara en gång. Normal i storlek och är i mycket bra skick! Fin djur mönster med bra kvalitet att ha på sig.
Kjol - Lepordfärgad kjol från Shein i storlek S, använd men inga tecken på användning💕
Kjol - Säljer denna svarta kjol då den inte kommer till användning. Den är helt ny
Kjol  - Tight färgglad kjol från boohoo i storlek 36. Aldrig använt, prislapp sitter kvar💕
Kjol
Kjol - 89 Kjol - 90 Kjol - 91

Kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min kjol från SHEIN då jag inte använder den så ofta, använd ganska många gånger men är fortfarande i nyskick💗

Emilia Wickman
Emilia Wickman
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla