Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Fin grön klänning
Fin grön klänning  - 89 Fin grön klänning  - 90 Fin grön klänning  - 91

Fin grön klänning

Storlek: S
Kategori: Kjolar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön kjol från shein, använd 1 gång

Saga-Li granath
Saga-Li granath
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön långkjol/klänning - Snygg grön långkjol med elastisk midja som ger en bekväm passform. Kjolen har en smockdetalj upptill och är perfekt för en avslappnad stil. Den är gjord i ett lätt och luftigt material, vilket gör den idealisk för varmare dagar.
Grön fluffig klänning - Säljer en superfin grön fluffig set som är slutsåld från NAKD! Toppen är i strl L och kjolen i strl M, passar perfekt till sommaren när man är utomlands💕Hör av er vid frågor!
Grön kjol - En grön kjol från Pull&Bear med shorts inuti, i storlek S men ganska liten i storleken så passar även Xs. Använd ganska många gånger💕
grön kjol - underbar ljusgrön kjol! lite typ glittrig i tyget och väldigt tjock, högmidjad o slutar typ vid knäna  150 kr elr högsta bud💖
Grön kjol - Jätte fin grön kjol från Kappahl i storlek 158/165. Den passar storlek S
Grön kortkjol - Säljer en superfin grön kortkjol i ett mjukt och flödande material. Perfekt för sommardagar eller en avslappnad vårlook. Kjolen har en elastisk midja för extra komfort och en lös passform som ger en skön känsla. Passar perfekt till en enkel topp eller linne. 🥰
Grön sommarkjol - Säljer en fin somrig olivgrön maxikjol från lager 157 i storlek S. Materialet är mjukt och lätt och kjolen är sydd i flera flowiga lager.
Grön linnekjol - Linnekjol som knuts omlott. Använd under ett tillfälle. Kan passa en 34 - xs
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Brun minikjol från Abercrombie - En brun minikjol i jeansmaterial från Abercrombie, dubbla knappar framtill, kontrstsömmar och snygga bakfickor med med små slitningsdetaljer. Perfekt inför sommaren
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Jeans kjol - Jeans kjol med rosa detaljer. Vet inte storlek men  gissar på M.
Jeanskjol med plisserad kant - Cool jeanskjol från Detroit Deluxe med plisserad nederkant och klassiska jeansdetaljer som fickor och knappstängning. Mörkblå tvätt och låg midja ger en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik denimstil.
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!
Y2k vintage kjol - Snygg blå jeanskjol i kort modell med dubbla knappar framtill, dragkedjedetalj vid linningen och klassiska fickor både fram och bak. Kjolen har slitna partier för en cool look och passar perfekt till en avslappnad stil. Passar er mes s-xs skulle jag sägs
Blå jeanskjol från Revers - Snygg blå jeanskjol från Revers med klassisk femficksdesign, bälteshällor och dubbla knappar framtill. Kjolen har en kort passform. 💗💗