Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Shein
Shein - 89 Shein - 90 Shein - 91

Shein

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Zara

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna blåa topp från shein som aldrig används. helt ny skick! Super fin till sommarn.

Ellakallin
Ellakallin
(16)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kjol från Shein - Liknar den från Zara Aldrig använd
Shein - Säljer min jättefina omlottkjol från shein. Den är en av mina favoriter men har tyvärr blivit lite för kort för min smak. Den har också tyvärr tappat en knapp men den går fortfarande bra att använda. Skickar gärna bilder privat och köparen står för frakt.
Shein kjol - En jätte fin somrig kjol som man även kan ha på vinter med leg Warmers och strumpbyxor<3
Shein kjol - Söt kjol, använd men är i väldigt bra skick❤️🥰
Kjol från SHEIN - Jättefin kjol från SHEIN. Endast testad. Har inte kommit till användning. Strl XS men sitter som en S.
Blommig volangkjol från SHEIN - Supersöt kort kjol från SHEIN med volanger och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Kjolen har resår i midjan med snörning och är gjord i mjuk polyester. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol med slitage  - Säljer en blå jeanskjol från Dr Denim! Jag skulle säga att den sitter som en storlek xs/s. I modellen är den lågmidjad och ganska kort. Super snygga fickor med mycket detaljer! Säljer då den inte passar mig i storlek💗💗
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Rosa kortkjol NA-KD - Trendig rosa minikjol
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!