Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage kjol - Super söt och bäkväm kjol köpt på beyond retro! Kjolen har fickor och är väldigt lätt i materialet! Säljer då den inte kommer till användning🌼🌻 färgen är mest lik på bild 1
Vintage pennkjol - Vintage mörkblå pennkjol, svagt svagt randig (syns bäst på bild 3). Det står storlek 42 men är mer en 36/38 S/M skulle jag säga. Köpt vintage men märke verkar vara viadellaluna ferrara.
Vintage kjol  - Vintage kjol, köpt på second hand aldrig använt. Köparen står för frakt (för mer info skriv)
Jeanskjol vintage - Säljer denna jeanskjol jag köpte på en vintage butik i Köpenhamn. Supersnygg och nästan oanvänd i storlek S.
Vintage kjol - Snygg vintage kjol från Gerry weber, har en liten färgfläck på sidan som säkert går att få bort om man verkligen vill men inget man tänker på! Står ingen storlek men skulle säga att den är S men passar nog XS/M också
Vintage kjol - Så söt y2k kjol! Från miss evie. Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish ❤️
Vintage kjol - Bra skick! Mått: midjemått rakt över 39 längd 34cm💗 har inga bilder på!
Vintage
Vintage - 89 Vintage - 90 Vintage - 91

Vintage

Storlek: S
Kategori: Kjolar

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så himla vacker kjol som tyvärr inte är min färg :( den går ner till anklarna på mig som är 160 cm lång!

CelineFoley
CelineFoley
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit långkjol med broderade detaljer - Säljer en vit långkjol med svarta och bruna broderade blommor och dekorativa band. Kjolen har volanger och knytband med pärlor i midjan.
True Religion stil lågmidjad rhinestone jeanskjol  - jättefin vintage jeanskjol i true religion stil nyskick och alla stenar är intakt 🤍 måtten på bilderna
Blå mönstrad kortkjol med volang - Super fin kjol från meet me there. Den rö mörkblå och vit i storlek s/m. Helt ny, men saknar prislapp. Slutsåld!! 💙💙
Ljusblå jeanskjol från Nina Jeans - Säljer en cool ljusblå jeanskjol från Nina Jeans med slitna detaljer och rå kant. Kjolen har fem fickor och en knapp- och dragkedjestängning framtill. Perfekt för en avslappnad stil!
Camo minikjol med bälte - Säljer en kort camouflagekjol med bredt bälte och silverfärgade nitar. Kjolen har plisserad nederdel och dragkedja i sidan. Aldrig använd. Skulle nästan säga xs men storleken är s
Populär volangkjol - Säljer min absoluta favorit kjol då den har blivit för liten för mig! Kan absolut gå ner i pris!
Venderbys midi kjol - Ny med prislapp!
Färgglad långkjol - Jättefin mönstrad  långkjol i tunt material. Kjolen är i one size storlek men har stretchig midja och passar bra på mig som brukar ha storlek S.