Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Superfin kjol! - En superfin kort beige cargokjol! Sitter jättefin på och är superskön! Tillhörande skärp som går att ta av. Är från Missguided storlek 36, uk 8. I jättefint skick, använd fåtal gånger.
Superfin svart kjol - Jättefin svart kjol i svalt material
Superfin kjol! - Världens sötaste kjol i storlek S men passar XS och M också då det är stretch vid midjan. ! Den är från Vero Moda, köpt för ca 5 år sen men knappt använd.
Superfin gul kjol i plu skinn - Superfin kjol i fejkskinn från Asos stl 40. Med dragkedja, skärp och fickor.
superfin zara kjol - jättefin zara kjol som inte har någon användning, köptes förra sommaren. Nypris: 300+ (lite osäker på kostnad men tror 359kr) 💝💝
Superfin kjol från Zara - Supersöt kjol från Zara i vitt och blått med blommigt mönster och inbyggda shorts. De har bred smock i midjan, snörning med tofsar och är gjorda i mjuk bomull. Perfekta för varma sommardagar när du vill ha en chill och snygg look.
Superfin kjol - Superfin svart kjol med bälte i midjan och fickor på sidorna med guld detaljer. Storlek 34 passar även en 36. Beställd på en sida som heter Be Younique och köptes för 125 euro. Har kvitto som medföljer vid köp
Superfin kjol💕 - Säljer denna superfina kjolen från Gina💕sista bilden ger mer rättvis bild av färgen💕Sån fin kjol till sommaren men säljer då den inte kommer till andvändning💕Strl M men passar både s och xs!💕
Superfin kjol
Superfin kjol - 89 Superfin kjol - 90 Superfin kjol - 91

Superfin kjol

Storlek: XS/S
Kategori: Kjolar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin gul blommig minikjol från Charlie Holiday, inköpt från bloomingdales. Storlek xs/s. Aldrig använd! ❣️ nypris ca 800kr, frakt tillkommer

Blanca ✨
Blanca ✨
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit kort kjol med spets och snörning - Supersöt vit kort kjol från Dyond med spetsdetaljer och snörning i midjan med träpärlor. Kjolen har en feminin volangkant och är gjord i ett stickat material som känns både luftigt och mjukt. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och somrig look.
True religion jeanskjol - Jättefin kjol som jag köpte när jag var i USA. Tycker dock nu i efterhand att den är lite för kort. Jag har inte använt den. Originalpris var 200$ (2000kr) tror jag. Storlek 27
Vit jeanskjol - Snygg vit kort jeanskjol med fransade kanter upptill och nedtill. Pris kan diskuteras😊😊
Mörkblå jeanskjol - Säljer en mörkblå jeanskjol med coola slitningar och  fickdetaljer fram och bak. Kjolen är kort och lågmidjad.
Vinröd långkjol från Gina Tricot - Säljer en vinröd långkjol från Gina Tricot i storlek S. Kjolen har en tight passform och är gjord i mjukt stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att matcha med en croppad topp eller stickad tröja för en cool look.
Svart volangkjol med broderade detaljer från Lindex - Supersöt svart kjol
Blå jeanskjol med volanger - Säljer en blå jeanskjol med två lager volanger och  slitna kanter. Perfekt för dig som gillar en chill stockholmstyle look.
Beige kortkjol med smock och knyt - Supersöt beige kortkjol med smockad midja och knytband med tofsar. Köpte den i Spanien i en Zara butik och är helt oanvänd! Pris kan diskuteras vid snabbköp💕