Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jätte fin kjol  - Säljer min jätte fina kjol för att den inte kommer till användning den är storlek 8-10 år men passar ändå mig som brukar ha xs- s ❤️❤️
Leopard kjol som är som ny! - Använd Leopard kjol som är som ny. Inga märken eller fläckar, går att vicka upp för att få den kortare. Frakt står för köparen, går att diskutera pris privat.💓
Skit snygg jeans kjol som går att styla jätte bra. - Om du tycker de är för högmidjade kan man vika ner de men om man inte viker ner kjolen så är den ändå inte för högmidjad.
jätte fin randig kjol - En randig kjol från holly & whyte av lindex, storlek S
Kjol som ny! - Storlek xs. Inköpt från Lindex. Knappt använd! Som ny. 125:-
Jätte fin kjol med trendigt mönster! - Har sytt kjolen själv från en klänning som fanns att köpa hos Zara för 4 säsonger sedan. Älskar mönstret och färgen är jätte unik.
Topp/kjol - Svart kjol från lindex som även funkar jättebra som en topp!(på den andra bilden har jag vekt ner kjolen lite)💞
Jätte fin kjol - Säljer denna kjol i fint skick! Väldigt skön och fin!
Kjol som är jätte fin som topp också
Kjol som är jätte fin som topp också - 89 Kjol som är jätte fin som topp också - 90 Kjol som är jätte fin som topp också - 91

Kjol som är jätte fin som topp också

Storlek: 158/164
Kategori: Kjolar
Märke: Lindex
Färg: Vinröd

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd.passar xs/s

Lily
Lily
(24)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Beige stickad långkjol från ASOS - Säljer en beige stickad långkjol från ASOS DESIGN i storlek XS. Kjolen har en mjuk och ribbad midja och är tillverkad av 68% polyester, 20% akryl och 12% nylon. Perfekt för dig som gillar en chill och snygg look med lite extra cozy-vibe. Aldrig använd
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Blå lågmidjad jeanskjol  - Ljusblå lågmidjad jeanskjol från Flash Jeans i storlek 38. Tvärs över midjan är det 40 cm och den är 30 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Snygg lågmidjade jeans kjol  - Jätte snygg unik jeans kjol lågmidjad från diesel väldigt unik och cool💓
Lågmidjad jeanskjol - Utsåld blå lågmidjad jeanskjol från Gina 14+. Använd vid 2 tillfällen så som ny. Nypris 299kr. Säljer då den är lite liten. Har tagit bort diamanterna på bakfickorna utöver det, precis som ny. Tryck gärna på köp nu.
SÖKER DENNA KJOL - SÖKER denna från Gina Young i STRL 146/152!! Hör av er om ni vill sälja ✨⭐️⭐️💞💞💞
Jeans kjol från hollister  - Köpt vintage, storlek 7, fint skick, priset går att diskuteras 💞
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.