Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söt kjol - Gullig kjol, använd 1 gång .
 Kjol  -  Säljer denna blommiga blåa kjolen från lager 157 använd 5 gånger
Kjol - Gullig kjol som är perfekt nu på sommaren och är såå snygg att styla😍rekommenderas
Kjol - jättegullig kjol från lager 157 som aldrig är använd, alltså nyskick!🥰Materialet är stretchigt!
Kjol
Kjol - 89

Kjol

Storlek: S/M
Kategori: Kjolar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna så söta kjol från Plick, den är tyvärr stor på mig så skulle gissa att den passar nån med S ksk M. Säljer för 100kr + 22kr frakt.

Shararra
Shararra
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Bratz skjorta - Super söt Bratz skjorta, knappt använd. Passar S/XS
Brun skinnrock i klassisk modell - Snygg brun skinnrock med knappar framtill och slät finish. Jackan har en rak, något figursydd passform och är helfodrad med ett glansigt innerfoder. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och cool look.
Liknande annonser
Visa alla