Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol - Bra skick, nästan aldrig använd
Kjol - Säljer en kjol från shein, säljer då den är för liten, aldrig använd💕💕
Snygg kjol - Superfin kjol från zara! Passar xs-s
Kjol - Vit kjol (vet inte från vart)
Kjol - Säljer min FAVORIT kjol från bikbok som jag dööör för!! Säljer då jag köpte en ny i bättre storlek. Den är slutsåld på hemsidan och i butik!❤️ (Köpte den i somras och den är i hur fint skick som helst!)
Kjol - Vit kjol som jag köpte här på plick. Vet inte vilket märke och tyget är linne tror jag. Fint skick
Kjol  - Snygg kjol med fjäder liknande matrerial  Helt ny
Söt kjol
Söt kjol  - 89 Söt kjol  - 90 Söt kjol  - 91

Söt kjol

Storlek: XS/S
Kategori: Kjolar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt kjol från det australiensiska märket indikah. Passar både storlek XS och S. Aldrig använd och därför i fint skick! (Frakt inkluderat i priset)

Julia
Julia
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Marta du chateau kjol - Säljer en flowy långkjol med grönt som basfärg och färgglatt paisleyinspirerat mönster i lila, gult och rosa. Kjolen har bred smock i midjan och är gjord i ett tunt, mjukt tyg som känns luftigt och skönt. Perfekt för dig som gillar boho-vibbar och färg! Tyvärr för stor för mig, passar nog s/m och uppåt!
Mörk jeanskjol från Fionina - Snygg mörkblå jeanskjol från Fionina med klassisk femficksdesign, bälteshällor och coola detaljer som dragkedja på ena bakfickan. Kjolen har en rak passform och är perfekt för en sommardag! Om midjemått önskas fixar jag så fort jag kan❤️
Mörkblå jeanskjol från True Religion - Säljer en mörkblå jeanskjol från True Religion med rå kant och snygga kontrastsömmar. Kjolen har klassiska fickor fram och bak med dekorativa knappar och broderade detaljer. Perfekt för dig som gillar street och denim. Köpte nyrligen från Plick men den passade tyvärr inte så nu säljer jag den vidare.
Vit långkjol med broderade detaljer - Säljer en vit långkjol med svarta och bruna broderade blommor och dekorativa band. Kjolen har volanger och knytband med pärlor i midjan.
Kjol Zara paljetter och glitter lågmidja/lowwaist - Säljer en lågmidjad glittrig paljettkjol från Zara:) supersnygg till en svart topp. Längd: 29cm och midja rakt över: 38cm. I storlek M men sitter bra på mig som har S. Kan mötas upp i Stockholm
Lågmidjad jeanskjol - En kjol från Blue rags i uppskattad storlek XS/S. Rakt över midjemått: ca 37cm. Längd: ca 25cm. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord/instabox prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Blå jeanskjol med volang - Supersnygg blå jeanskjol från Ginatricot storlek 36. Kommer aldrig till användning så därav säljer jag. Men så söt kjol!💞 Nypris 399kr