Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Volangkjol - Såå fin kjol köpt på Jackie!!
volangkjol med mönster - från zara köpt för 500kr, i storlek S men passar mig som även har xs❤️
Volangkjol - Super fin volangkjol från kappahl använd ca 3-4 gånger, passar mig som är 172
Volangkjol - Säljer den här fina volangkjolen💛 Köpt från Sellpy och märket är MSCH Copenhagen. Storlek Xs men skulle säga Xs/S.🫶🏼Använd gärna ”köp nu” om du vill köpa💓
VOLANGKJOL - Superfin volangkjol med blått leopardmönster och små silvriga trådar. Använd en gång och den är utan anmärkningar förutom att en söm har lossnat lite på insidan av kjolen (se sista bilden). Absolut inget som stör 🌻 Köpt på Raglady i Helsingborg.
volangkjol - Jättesnygg jean Volangkjol! Säljer då den är förstor för mig, använd 1 gång! Inga defekter! Supersnygg
Volangkjol - Så så fin!
Volangkjol
Volangkjol - 89

Volangkjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min fina volangkjol me detta snygga mönster. Helt som ny!!

wilmaamaliaa
wilmaamaliaa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Balklänning  - Säljer min helt nya fina balklänning som jag tyvärr inte kände var min stil. Den har dock en supersnygg passform och färgen är dunder till sommaren😍jag är 162 och den är för lång på mig.
Liknande annonser
Visa alla