Alla kategorier > Mode > KlÀder > Kjolar
Svart kjol💕
Svart kjol💕 - 89 Svart kjol💕 - 90

Svart kjol💕

Storlek: S
Kategori: Kjolar
MĂ€rke: New Yorker

10 SEK

Frakt frÄn 39 SEK
Beskrivning

Aldrig anvĂ€nd vanlig kjol. Kjolen Ă€r i Storlek S, sĂ€ljer dĂ„ den aldrig kommer till anvĂ€ndning💕

Elin Svensson
Elin Svensson
(21)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

PÄ plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spÄrbar frakt, samt köparskydd. LÀs mer hÀr.

Om köparskyddet

Vid köp pÄ plick appliceras alltid ett köparkydd som tÀcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gÀlla mÄste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar frÄn att varan har mottagits. LÀs mer hÀr.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kjol med volangkant💕 - Söt svart kjol med lite volang ner till🌾 stilren och gĂ„r lĂ€tt att matcha! Finns Ă€ven i xsđŸ™ŒđŸŒ
Svart kjol💕 - SĂ€ljer svart tajt kjol för den Ă€r för kort för mig💗 storlek xs frĂ„n Vero Moda.
JĂ€ttefin svart kjol💕💕 - SĂ€ljer denna ursnygga veckade svarta kjolen frĂ„n Kawaii!💕 SĂ€ljer dĂ„ den Ă€r för liten för mig, storlek M men skulle sĂ€ga att den passar S.  Kjolen Ă€r anvĂ€nd ett fĂ„tal gĂ„nger men har inga tecken pĂ„ anvĂ€ndning, den Ă€r som ny!💕  (Öppen för prisförslag)
Supersöt kjol💕 - Kjol i blommönster med volanger frĂ„n bikbok! Strl S❀
Kjol💕 - En jĂ€tte fin svart kjol med volang aktig detalj ifrĂ„n Italien köpt pĂ„ NLY TREND.
Kjol💕 - En rosa och svart rutig kjol som har lite e-Girl vibe som Ă€r vĂ€ldig söt💕
Volang kjol med mönster💕💕💕 - SĂ„ söt svart kjol med mönster!! Köpt för lĂ€nge sedan frĂ„n h&mđŸ„°đŸ„°
Svart kjol - JÀttesnygg svart kjol frÄn med yorker AnvÀnt flera gÄnger  Storlek S men passar Àven M
Andra annonser frÄn Kjolar
Visa alla
lĂ„gmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✹se mĂ„tt pĂ„ bilderna
Volangkjol - SĂ„ fin lĂ„gmidjad krĂ€mvit/beige volangkjol, aldrig anvĂ€ndđŸ€
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och Àr gjord i ett lÀtt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
Mönstrade shorts  - JĂ€tte coola. MidjemĂ„tt rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frĂ„gor💕
Randig volangkjol frÄn Ralph Lauren - Kort kjol frÄn Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. VÀldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knÀppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle sÀga att det ocksÄ passar XS dÄ den Àr rÀtt sÄ liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frÄgor, men tyvÀrr tar jag inte emot prisförslag sÄ jag köpte för mycket dyrare :)