Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol - Köptes från ginatricot och har använts några gånger men är för liten nu
Supersöt kjol  - Supersöt volangblus som är vintage från Lindex
Kjol - Jättefin kjol från Gina tricot Young, storlek 158/164 men passar xs/s också
Söt kjol  - Säljer en blå supersöt kjol från lager 157 som tyvärr inte kommer till användning☺️  I storlek XS/S
Kjol - Jättesöt puffig kjol från weekday som inte är min stil och därför säljs. Endast använd 1 gång, köpt för 350 <3 säljer även en svart
kjol
kjol  - 89 kjol  - 90 kjol  - 91

kjol

Storlek: xs/s
Kategori: Kjolar
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

2000s kjol, helt perfekt skick!!

stella
stella
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kjol - Köptes från ginatricot och har använts några gånger men är för liten nu
Supersöt kjol  - Supersöt volangblus som är vintage från Lindex
Kjol - Jättefin kjol från Gina tricot Young, storlek 158/164 men passar xs/s också
Söt kjol  - Säljer en blå supersöt kjol från lager 157 som tyvärr inte kommer till användning☺️  I storlek XS/S
Kjol - Jättesöt puffig kjol från weekday som inte är min stil och därför säljs. Endast använd 1 gång, köpt för 350 <3 säljer även en svart
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol från H&M - Säljer en blå lågmidjad jeanskjol från HM med två fickor och dubbla silverknappar. Kjolen har klassisk denimlook med slitningar och kontrastsömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trend sopad stil.
Mini skirt  - Första bilden är AI alltså inte min!!! Säljer en blå jeans minikjol med snygga detaljer! Kjolen är perfekt till sommaren och passar allt💝 den är ifrån music medicine🤗❣️ om man har frågor om midjemått eller liknande så är det bara att fråga🥰storlek xxs/xs!! kjolen är avklippt där nere vid kanten
Korall jeanskjol från ONLY - Snygg rosa kort jeanskjol från ONLY med klassisk femficksdesign, bälteshällor och knappstängning fram. Kjolen har en rak passform och är tillverkad i mjuk bomull med lite stretch för extra komfort. Kameran kunde inte fånga upp färgen så bra men på bild 3 ser ni den bättre. Skriv för fler bilder!
ljusblå jeanskjol från gina tricot - ljusblå jeanskjol med slitningar, använd fåtal gånger. jättefint skick!💞
Jeanskjol med volang - säljer denna fina kjol då den inte kommit till användning 💝passar mig som är en xs!!
Långkjol med orange mönster - Säljer en flowy långkjol med vitt och orange mönster. Kjolen har bred resår i midjan och volangdetaljer som ger en bohemisk känsla. Perfekt för dig som gillar färg och mönster. Materialet känns lätt och luftigt.
Ljusblå jeanskjol med slitningar - Kort jeanskjol i ljusblå denim med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och knappstängning. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Rosa och vit randig långkjol - Säljer en långkjol med rosa och vita ränder i ett stickat material. Kjolen har en rak passform och är perfekt för dig som gillar en söt och trendig stil. Finns en matchande topp på mitt konto ☺️