Alla kategorier > Kjolar
volangkjol
volangkjol - 89 volangkjol - 90 volangkjol - 91

volangkjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Färg: Lila

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

nyskick, några guldpluppar har tappat färg men inget man tänker på💓storlek M men ganska liten i storleken så passar S/XS lika bra också! blålila färg

mellismål
mellismål
(28)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Volangkjol - En jättesöt lila volangkjol ifrån Gina i storlek M. Den är använd ett fåtal gånger och är i ett jättebra skick.
Volangkjol - En jättefin Volangkjol som tyvärr är för liten för mig så skicket är nyskick då den endast är testad💕
Volangkjol - Jättefin lila blommig volangkjol. Perfekt nu till sommaren! Storlek XXS men passar på mig som har S
Volangkjol  - Första bilden är lånad av förra ägaren. Köpt på plick för 70kr. Säljer då den inte kommer till användning längre💕 str XS men passar S och M också
Ljuslila volangkjol - Supersöt ljuslila kortkjol med bred smock i midjan och dubbla volanger. Kjolen är från neo noir och är i ett mycket fint skick. Hör av er vid frågor💗
Ljuslila blommig volangkjol - Supersöt kort kjol med blommigt mönster i ljuslila, vitt och grönt. Kjolen har bred smock i midjan och dubbla volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med en enkel topp.
Blommig volangkjol - Supersöt kjol från Gina Tricot med smock i midjan. Säljer då den inte kommer till användning längre😇
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Röd paisleymönstrad långkjol - Säljer en röd långkjol med paisleyinspirerat mönster i vitt. Kjolen har en avslappnad passform och är gjord i ett lätt och luftigt material, perfekt för varma dagar. Midjan är elastisk för extra komfort och kjolen har en bohemisk vibe. Tecken på användning
ljusblå jeanskjol från gina tricot - ljusblå jeanskjol med slitningar, använd fåtal gånger. jättefint skick!💞
Blå mini kjol - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak samt bälteshällor. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Rosa och vit randig långkjol - Säljer en långkjol med rosa och vita ränder i ett stickat material. Kjolen har en rak passform och är perfekt för dig som gillar en söt och trendig stil. Finns en matchande topp på mitt konto ☺️
Blå jeanskjol från Hollister - Snygg blå jeanskjol från Hollister med slitna detaljer, fransig nederkant och klassiska fickor både fram och bak. Kjolen har en kort passform och är perfekt för en trendig och avslappnad look.
Långkjol med orange mönster - Säljer en flowy långkjol med vitt och orange mönster. Kjolen har bred resår i midjan och volangdetaljer som ger en bohemisk känsla. Perfekt för dig som gillar färg och mönster. Materialet känns lätt och luftigt.
Mönstrad orange långkjol  - Färgstark långkjol från Indiska med paisleyinspirerat mönster i orange, rosa, blått och vitt. Kjolen har volangdetaljer och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som passar perfekt för varma dagar. Resår i midjan för bekväm passform. Storleken är onesize men passar xs/s
True Religion Sadie jeanskjol ljusblå - Ljusblå jeanskjol från True Religion, modell Sadie Mini Skirt. Kjolen har rå, fransig nederkant, klassiska fickor fram och bak med färgglada broderier och logoknappar.