Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Blommig sommarklänning med volang
Blommig sommarklänning med volang - 89 Blommig sommarklänning med volang - 90

Blommig sommarklänning med volang

Storlek: s
Kategori: Kjolar
Märke: VERO MODA
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin blommig kjol i ljusa färger, perfekt för sommaren! Den har en söt volangdetalj med knytband. Kjolen är i ett lätt och luftigt material, vilket gör den idealisk för varma dagar.

Vanessa Hansson
Vanessa Hansson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig omlottkjol med volang - Söt omlottkjol med blått, grönt och vitt blommönster. Kjolen har volangkant nertill och knyts i midjan för en snygg passform. Har inga skador och har använts ett fåtal gånger.
Ljusblå blommig omlottkjol med volang - Supersöt ljusblå omlottkjol med vitt blommönster och volangkant. Kjolen knyts i sidan med en rosett och har en luftig och somrig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk stil och vill ha något lätt och bekvämt.
Blommig ljusblå kjol med volang - Säljer ett jättefin blommig ljusblå volangkjol som är använd för länge sen! Den har några slitningar och hål men de syns inte när man har på sig den. Den har också en fläck som inte helelr syns så mycket när man väl har på sig den
Blommig blå omlottkjol med volang - Supersöt ljusblå omlottkjol med vita blommor och volangkant. Kjolen är lång och har ett luftigt, romantiskt fall som ger en riktigt somrig vibe. Perfekt för dig som gillar mjuka färger och detaljer som sticker ut. Aldrig använt. Skriv för mer bilder!!
Blommig långkjol med volang - Säljer en färgglad långkjol med blommigt mönster i blått, rött och orange. Kjolen har volang nertill och knytband i midjan för en skön passform. Perfekt för dig som gillar boho-stil och vill ha något unikt i garderoben.
Blommig omlottkjol med volang - En omlottkjol med volang och justerbara band. Kjolen är blå med små vita blommor. Kjolen är från Only och är i storlek S💕
Blommig kortkjol med volang - Söt blommig kortkjol i blått och vitt med volangdetaljer. I storlek xs. Med shorts inuti
Blommig omlottkjol med volang - Supersöt långkjol i ljusbeige med små blommor i rosa, blått och rött. Kjolen har omlottmodell och volangkant som ger en romantisk vibe. Perfekt för vår och sommar när du vill känna dig extra fin.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Blå jeanskjol med slitage  - Säljer en blå jeanskjol från Dr Denim! Jag skulle säga att den sitter som en storlek xs/s. I modellen är den lågmidjad och ganska kort. Super snygga fickor med mycket detaljer! Säljer då den inte passar mig i storlek💗💗
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Rosa kortkjol NA-KD - Trendig rosa minikjol
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!