Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Weekday jeanskjol
Weekday jeanskjol - 89 Weekday jeanskjol - 90 Weekday jeanskjol - 91

Weekday jeanskjol

Storlek: Xs
Kategori: Kjolar
Märke: Weekday
Färg: Grön

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Strl xs

Sanna Mellander
Sanna Mellander
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Weekday jeanskjol  - Svart kort weekday jeanskjol för året om, bär upp den med ett par boots (som jag också säljer på min profil) med strumpbyxor och en kappa nu mot slutet av året 😉 Säljer då den tyvärr inte passar mig längre så har inte kunnat använda den på senaste, alltså inga defekter. Storlek 34. Nypris runt 380 säljer för 100 med snabb leverans ❤️
Blå jeanskjol från Weekday - Säljer en kort blå jeanskjol från Weekday med rå kant nertill och klassiska fem fickor. Kjolen har bälteshällor och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Jeanskjol från Weekday, ljusblå - Säljer en ljusblå jeanskjol från Weekday med klassisk femficksdesign och veckad nederdel. Kjolen är kort och har bälteshällor samt knappar framtill. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil. SYTT SJÄLV!
Ljusblå jeanskjol från Weekday - Söker denna kjol från weekday i storlek 34/36. Pris kan diskuteras.
Vit jeanskjol från Weekday - Snygg vit jeanskjol från Weekday i storlek 38. Kjolen har en klassisk femficksdesign och en rå kant nertill för en trendig look. Perfekt för varma dagar och kan enkelt matchas med olika toppar. Man kan klippa om man vill att den ska vara kortare. Den har lite fläckar men går nog att tvätta bort
Blå jeanskjol från Weekday - Jeans kjol från Weekday storlek 40. Känns som den är lite mindre i storleken dock, oanvänd och prislapp kvar.
Grå jeanskjol från Weekday SÖKER !!! - Hej söker om du har kontakta gärna mig
Snygg jeanskjol från weekday - Säljer tyvärr min snygga jeanskjol från weekday, den är i strl 34 och aldrig använd
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Kjol med volang och inbyggda shorts - Super finnkjol från raglady i Gbg, superfin med prislapp kvar. Kommer ej till användning och passar inte. Hundhår kan finnas på plagget.köpt för 799kr🤍
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26! Midjemåttet är 37cm, längden är 28cm. Bilderna är mina, har endast tagit bort bakgrunden. Säljer andra liknande jeanskjolar i min profil! ❤️