Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit kjol  - Jättefin vit kjol från Zara i storlek XS💞
Vit kjol - Funderar på att sälja den här super fina kjolen då den inte kommit till mycket användning, vet ej vart den är ifrån då lappen lossnat, luftigt material❤️
Vit kjol - Jätte gullig vit kjol med detaljer ner till inte kommit till användning man kan också ha den nervik (bild 2)
Vit kjol - Somrig vit kjol aldrig använd❤️
Vit kjol  - Vit kort kjol, perfekt för sommaren😇
Vit kjol - Vit kjol med broderier och inbyggda shorts🩷använd ett fåtal gånger. Storlek 164 men passar någon med xs/s. HELT slutsåld på hemsidan. Sista bilden är lånad.
Fin vit kjol - Jätte fin kjol till sommaren
Vit kjol  - Volang kjol från Zara i storlek xs
Vit kjol
Vit kjol - 89 Vit kjol - 90 Vit kjol - 91

Vit kjol

Storlek: Xs/s
Kategori: Kjolar
Märke:
Färg: Vit

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer denna vita kjolen pågrund av att den är för stor på mig, det är två små fläckar på den som du ser på bild 2 därför säljer jag kjolen lite billigare. Skriv till mig om du är intresserad🍓❤️

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blommig kjol - Supersöt kort kjol i vit bomull med rosa blommigt mönster! Aldrig använd, men bortklippa lappar. Köpt i Spanien (tror Urban outfitters)
Jeansshorts vintage  - Jättesnygga vintage och superlåga jeansshorts, som tyvärr inte passar mig! Jättebra skick och sitter jättesnyggt! Buda gärna
Rosa jeansshorts  - Låga jättesnygga jeansshorts, dom är köpta begagnade men jag själv har aldrig använt dom då de ej passar mig. De är i väldigt bra skick, på lappen står det Xxs men skulle säga att dom är mer i storlek S. Svårt att få till färgen på bilden, de är mer rosa i verkligheten!
Kofta  - Använd ca 4 gånger, så den är i väldigt bra skick!
Skinkjol  - Jättesnygg, köpt begagnat men jag har aldrig använt den pga att den ej passar mig. Jättebra skick! Storlek 170, ca xs-s
Jeanskjol - Aldrig använd
Odd molly kofta - Jättesöt kofta, bra skick! Den har en söt blomma vid knapparna och en dragkedja längst ner på ärmen!
Hollister shorts  - Jättesnygga, fint skick! De är omsydda lite (ca 1-2cm) , endast så de ska sitta mer lågmidjat!
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →