Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön kjol i storlek S - Säljer denna super fina kjolen i storlek S. Super fin och passar till en tröja jag säljer här
ljusgrön kjol i storlek S - Säljer en ljus grön kortkjol med knytband i midjan. I storlek S. Kjolen har ett subtilt sicksackmönster i tyget och är fodrad med flera lager för att inte vara genomskinlig.
Grön kjol i storlek S - Säljer en superfin grön kjol i storlek S. Den har en härlig, luftig känsla och är perfekt för sommardagar. Kjolen har en elastisk midja och ett enkelt, men stilrent design. Perfekt för både vardag och fest!
Stradivarius grön midi kjol, storlek S - Plisserad kjol i en vacker grön nyans. Kjolen har knappar framtill som en fin detalj. Den är designad med veck över hela tyget, vilket ger ett elegant fall och rörelse. Midjan är elastisk för en bekväm passform.  Buy shipping label or pick it up from Farsta Centrum in Stockholm.
Grön blommig kjol från Gina Tricot i stl xs - Söt grön kjol från Gina Tricot med ett blommigt mönster och volangdetaljer. Perfekt för en somrig look. Kjolen har en bekväm passform och är lätt att matcha med olika toppar.
Kjol i storlek S💖 - Militär grön kjol med knappar där fram. Använd cirka 3 gånger i storlek S💕🌸
Kjol storlek xs - En grön kjol med blommor på andvänd några gånger med de syns inte
Grön kjol i storlek xs-s
Grön kjol i storlek xs-s - 89 Grön kjol i storlek xs-s - 90

Grön kjol i storlek xs-s

Storlek: XS-S
Kategori: Kjolar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd grön kjol i storlek xs-s från shein. Är i bra skick och är lite lång för mig som är 160 cm lång men sitter bra i midjan. Man kan inte knyta åt i midjan och du får själv stå för frakt och kjolen kostar 50kr (orginalpris 80kr)💕

alva0lsson
alva0lsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
90’s high waist jeans strl 32 - Basic jeans från Gina tricot med hål på knäna och ett på låret. Inköpta för typ ett år sen och använda ungefär 4 gånger, de är i bra skick. Passar i längden för dom som är mellan 155-160 cm och är i storlek 32. Du får själv stå för frakt och det säljs för 250kr (orginalpris 500kr) 💕
90’s petite high waist jeans strl 30 - Nyinköpta beiga jeans från Gina tricot som är helt oanvända. Passar i längd för de som är 155-160 ungefär och är i storlek 30 i petite (som betyder extra litet). De säljs för 250 (orginalpris 600kr)💕
Grå sweatshirt  - En sweatshirt som är super fin och använd ett fåtal gånger. Ser helt ny ut och trycket är helt💘nypris 250kr
Skinnbyxor - Superfina skinnbyxor från Gina tricot! Använda ett antal gången och är lite slitna vi en söm men inget man tänker på
Byxor med slits - Randig, trendiga och super fina kostymbyxor från nakd! Så så så fina!
Svarta byxor  - Fina basic byxor från Nelly, passar till allt och man får så fina former i dom! Super sköna
Volang kjol - Svart vanlig volangkjol! Super trendig och fin, passar till allt och nåt alla behöver i garderoben!!
Randig tröja  - Randig tröja från shein i storlek xs
svarta byxor med slits - svart byxor med slits från Gina tricot i storlek xs. Fina byxor och fint skick
grön klänning - super fin grön klänning från shein i storlek xs
Liknande annonser
Visa alla