Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Ljusblå jeanskjol från LONNY
Ljusblå jeanskjol från LONNY - 0 Ljusblå jeanskjol från LONNY - 1

Ljusblå jeanskjol från LONNY

Storlek: 36
Kategori: Kjolar
Färg: Blå
Skick: Acceptabelt skick

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en kort ljusblå jeanskjol från LONNY med klassiska fickor fram och bak, snygga sömmar och coola detaljer på bakfickorna. Kjolen har knapp och dragkedja framtill samt bälteshällor. Väldigt älskad kjol men i helt ok skick.

Regina
Regina
(25)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Söt kort kjol från zara! - Köpte de från zaras barnavdelning för några år sen. Klippte av snörena men de syns inte så mycket! Knappt använd och bra skick annars :)
Svart mini kjol - Väldigt kort svart minikjol med unika detaljer. Har ej använt och den är köpt second hand för flera år sedan.
Svart långärmad kortklänning - Svart klänning från shein med lång ärm och tight passform. Modellen är kort och har en twistad detalj vid bysten som ger extra stilpoäng. Perfekt för dig som gillar minimalistisk look med en liten edge. Aldrig använt.
Blå jeanskjol  - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och rå kant nedtill. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och coola broderade detaljer. Väldigt älskad kjol som jag köpt second hand för flera år sedan.
Svart kortärmad klänning  - Snygg svart klänning från shein med korta ärmar och lätt rynkning vid bysten. Modellen är figurnära och har en enkel, stilren design som passar perfekt för alla tillfällen. Mjuk och stretchig material som sitter bekvämt hela dagen.
Svart kappa från H&M - Säljer en svart kappa från H&M med klassisk krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har två fickor och är tillverkad i bomullsmaterial. Den har en kortare, boxig passform och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Ljusgrå omlottopp från Pieces - Supersnygg ljusgrå omlottopp från Pieces med långa ärmar och knyt i sidan. Toppens ribbade material ger en skön känsla och den v-ringade designen gör den extra fin. Står att det är st xs men passar mer M/L definitivt.
Ljusblå croppad bolerotopp med knyt - Supersöt ljusblå bolerotopp från Stradivarius med ribbad struktur, croppad passform och knyt framtill. Långa ärmar och volangkant nedtill ger en extra gullig vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en trendig look. Tyget är lite glittrigt.
Grön kortkjol med fickor och bälte - Snygg militärgrön kortkjol med två stora fickor fram och två bak. Kjolen har dubbla knappar i midjan och justerbara bälten på sidorna för extra cool passform. Knapp använd och den är från hm.
Vit offshoulder ribbad topp - Säljer en stilren vit offshoulder topp med långa ärmar och ribbad struktur. Toppen har en bred, vikt kant upptill som ger en snygg och modern look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig stil. Den är från hm.
Liknande annonser
Visa alla