Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Mönstrad kjol
Mönstrad kjol  - 89 Mönstrad kjol  - 90

Mönstrad kjol

Storlek: 38
Kategori: Kjolar

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin mönstrad kjol. Lappen för materialet är bortklippt men skulle gissa på bomull. Strl 38

Beata
Beata
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mönstrad kjol - Leopard mönstrad kjol. Ha en liten defekt på sig. Betalningen via swish❤️
Mönstrad kjol - Kjol i leopard liknande mönster, stl S/M 💜
Mönstrad kjol! - Kjol ifrån shein som är i ett mönster och i färg utav ljusgrön, den är varken lång eller kort men det beror också på hur lång man är. Den är mer åt det korta hållet:)
Mönstrad kjol - Svart, kort kjol i bomull och polyester. Tyget är mönstrat💗
Mönstrig kjol - skit cool mönstrig kjol köpt i turkiet, storlek M, men passar mig perfekt som brukar ha S
Mönstrad kjol i polyester - Säljer en mönstrad kjol i bruna och orange toner med blommigt mönster. Kjolen har en volangdetalj och är tillverkad i 100% polyester. Ganska tunt tyg, men är perfekt för hösten 🍂 Midjan tvärsöver är 35 cm och längden på kjolen är ca 70 cm! Vet inte vilket märke men den har hållit sig länge, samtidigt som den ser ny ut
mönstrad kjol - supersnygg kjol med fina blomränder och detaljer med paljetter längst ner, knäpps med dragkedja. festlig och glad energi!👛🌠💝 (frakt är inkluderat i priset🌸)
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!
Rosa kortkjol NA-KD - Trendig rosa minikjol
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)