Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
NA-KD kjol storlek S - En rosa veckad kjol från NA-KD, använd en gång 💗
Rutig kjol S - Fint skick
Rosa rutig kjol, storlek S - Säljer min fina rosa rutiga kjol! Inte helt säker på vart den kommer ifrån med tror Zara!
Mönstrad kjol - Mönstrad kjol lågmidjad och perfekt att ha till stranden💕
Mönstrad kjol - Kort kjol med shorts under, knappt använd
Mönstrad kjol - Storlek 158/164 men passar mig som brukar ha xs/s! Priset kan diskuteras
Zippis butik
Zippis butik
Mönstrad kjol storlek S
Mönstrad kjol storlek S - 89 Mönstrad kjol storlek S - 90 Mönstrad kjol storlek S - 91

Mönstrad kjol storlek S

Storlek: S
Kategori: Kjolar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En superfin mönstrad kjol storlek S från Lindex. Kjolen är stretchig så den passar också M. Säljer pga att den är för liten. Kjolen funkar också som en sommar topp. Frakt ingår ej

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Rosa volangkjol från Kookai - Midjemått rakt över: 37cm, längd: 27 cm.
Guldig paljettkjol -  kort kjol i guld med stora, runda paljetter som täcker hela kjolen. Säljer pga den ej kommit till användning.
Zara kjol - Jättefin och färgglad kjol från zara🩷🩷
Jättesnygg mönstrad långkjol  - Supersnygg trendig långkjol från Marta de Chateau köpt här på Plick. Är perfekt för varma dagar eftersom materialet är väldigt mjukt och luftande. Lappen på kjolen är av och en söm har gått upp men det är inget som inte går att fixa och kjolen är fortfarande användbar annars är de ingen tecken på användning. Nypris: 499. Pris går att diskutera. Djur och rökfritt hem.
Lågmidjad jeans kjol - As snygg lågmidjad jeans kjol i mörkblått. Skulle säga att den är i storlek 38 men det står 40. Inte för lång och inte för kort, helt perfekt. Lägger ut för att se om det finns intresse, är inte helt säker på att sälja.
Blå jeanskjol med volang från Garcia Jeans - Midjemått rakt över: 38cm, längd: 27cm, övriga frågor skriv!
Svart tight kortkjol i bomull - Enkel och stilren svart tight kjol i kort modell. Kjolen är rak och figurnära, sydd i mjuk bomull ☁️ Perfekt till festen och går att matcha med allt! Materialet är väldigt stretchigt så passar både XS, S och M 🫶🏼