Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Champagnefärgad långkjol i satin
Champagnefärgad långkjol i satin - 0

Champagnefärgad långkjol i satin

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Zara
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

499 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Elegant långkjol i skimrande champagnefärgad satin. Klänningen har en slank och följsam siluett som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren och tidlös look.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa jeansshorts med rå kant - Säljer ett par ljusrosa jeansshorts med råa kanter och klassisk femficksdesign. Shortsen har knapp och dragkedja framtill samt bälteshällor. Perfekta för varma dagar och enkel att matcha med olika toppar.
Ljusblå volangkjol med blommönster - Supersöt ljusblå kjol med små blommor och volanger. Kjolen har bred resår i midjan och är luftig och lätt, perfekt för varmare dagar. Den har ett romantiskt och lekfullt uttryck med flera lager volanger.
Ljusblå blommig klänning med volang - Supersöt ljusblå klänning med små blå blommor och volangdetaljer. Smockad upptill för en bekväm passform och luftig kjol. Perfekt för varma dagar och somriga vibes!
Beige prickig croppad topp - Söt croppad topp i beige med svarta prickar och smock upptill. Luftig och voluminös modell som passar perfekt till sommaren. Toppen har en volangig känsla och är ärmlös.
Beige volangkjol med mönster - Supersöt beige kortkjol med vitt bladmönster och flera volanger. Kjolen har smock i midjan för en bekväm passform och är perfekt för varma dagar.
Ljusgrön blommig volangkjol - Supersöt ljusgrön kjol med små blommor och volanger. Kjolen har en smockad midja som gör den bekväm och sitter snyggt. Perfekt för dig som gillar en feminin och somrig stil.
Blommig volangkjol med små röda blommor - Supersöt kort kjol med volanger och blommigt mönster i rött och grönt på vit botten. Perfekt för dig som gillar romantisk och lekfull stil. Kjolen har flera lager volanger som ger extra volym och rörelse.
Svarta jeansshorts med fransar - Snygga svarta jeansshorts med råa franskantade benslut och klassisk femficksdesign. Perfekta för sommaren och passar till allt. Hög midja och knappgylf för en trendig look.
Svart spetsblus med volang - Supersnygg svart blus i spets med volangdetaljer längs axlarna och nederkanten. Hög hals och ärmlös design ger en elegant look. Perfekt att styla till olika outfits!
Vit t-shirt med pärldetaljer från Zara - Säljer en vit t-shirt från Zara med korta ärmar och snygga pärldetaljer på ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en basic t-shirt med lite extra stil. Superenkel att matcha med jeans eller kjol!
Liknande annonser
Visa alla
Champagnefärgad långkjol i satin - Säljer en elegant långkjol i champagnefärgad satin. Kjolen har en mjuk, glansig yta och faller snyggt längs benen med lätt utsvängd form. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Har vissa repor, inget som syns tydligt, fråga för fler bilder.
Beige långkjol i satin zara - Satinkjol från zara❤️Elegant beige långkjol i satin som ger en lyxig känsla. Perfekt för en stilren look! Ny med lappen kvar!
Champagnefärgad långkjol i satin - Säljer en  champagnefärgad långkjol med mjuk satinfinish.
Champagnefärgad långkjol i satin 2 delar sätt - Elegant champagnefärgad 2 delar set  i slät, glansig satin. Kjolen har en figurnära siluett som följer höfterna och faller långt ned mot anklarna, med ett stilrent och sofistikerat uttryck.
Vit långkjol i satin - Jättefin lång vit satinkjol från Zara💕 använd fåtal gånger💕
Champagnefärgad långkjol i satin - Snygg långkjol i champagnefärgat satinmaterial med glansig finish. Helt oanvänd men har blivit skrynklig av garderoben, men går att stryka så är den som ny
Beige långkjol i satin - Snygg beige långkjol i ett glansigt satinliknande material. Kjolen har en enkel, stilren design med en diagonal söm framtill som ger en cool detalj. Perfekt att styla med både sneakers och boots. Kjolen har en liten fläck därav har priset anpassats och har aldrigs används.
Beige långkjol i satin - Stilren beige långkjol i mjukt satinliknande material. Kjolen har en enkel, rak passform och stängs med en diskret dragkedja i sidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Fortsätt i appen →