Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart glittrig klänning med öppen rygg - Supersnygg svart miniklänning med glittereffekt och öppen rygg med snörning.
Svart glittrig kortklänning med öppen rygg - Säljer en svart glittrig kortklänning med långa ärmar och snygg öppen rygg med snörning. Klänningen har en slim passform och är perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet har en glittrig finish och är perfekt till nyår!
Svart glittrig klänning med öppen rygg - Svart miniklänning med glittrigt material och långärmade trumpetärmar. Klänningen har en snygg öppen rygg med knytband och en figurnära passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och trendig look.
Svart glittrig klänning med öppen rygg - Fin glittrig klänning med öppen rygg! Använd en gång
Svart glittrig kortklänning med öppen rygg - Supersnygg svart glittrig kortklänning med långa ärmar och öppen rygg med snörning. Klänningen är figursydd med utsvängda ärmar.
Glittrig klänning med öppe rygg😍 - Säljer denna jätte fina svarta glittriga klänningen från subdued då jag bara använde den på nyår förra året och den har ej kommit till användning sen dess, den är i storlek  M men är liten i storleken så passar den passar storlek S helt perfekt också💕💕😻
Svart klänning med öppen rygg - Snygg svart klänning med v-ringning och volangdetaljer. Den har en öppen rygg med snörning och korta ärmar. Perfekt för en kväll ute!   Helt oanvänd. (Sömmarna vid v-ringninhen är lite dåliga, var redan de när den köptes)
Svart glittrig klänning med öppen rygg och snörning
Svart glittrig klänning med öppen rygg och snörning - 0 Svart glittrig klänning med öppen rygg och snörning - 1 Svart glittrig klänning med öppen rygg och snörning - 2 Svart glittrig klänning med öppen rygg och snörning - 3

Svart glittrig klänning med öppen rygg och snörning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: design by si
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg svart glittrig klänning från Sisters Point med lång ärm, öppen rygg och snörning i ryggen. Klänningen har en tight passform och är kort i modellen, perfekt för att sticka ut. Aldrig använd. Nypris 453. St M/L

Celine Gustafsson
Celine Gustafsson
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pull&bear klänning  - En jättefin klänning som inte kommer till användning. Endast testad. Storlek M. Första bilder är lånad
Klackskor st 37  - Ett par klackskor från new look. Använda bara ett fåtal gånger. St 37. Bekväma och lätta att gå i.
Kappa Nakd  - En jättefin kappa från Nakd som inte används längre. Storlek 36. Perfekt nu till hösten kan även användas in till vintern. Få en passform men skärpet som hör till jacka.
Vinröd klänning - En jättefin klänning som tyvärr inte kommer till användning. Endast använd en gång. Storlek 36/38
Liknande annonser
Visa alla