Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
snoopy dog miniklänning
snoopy dog miniklänning  - 89 snoopy dog miniklänning  - 90 snoopy dog miniklänning  - 91

snoopy dog miniklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

världens finaste miniklänning strl S/36, jättefint skick

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Miniklänning - Supersnygg klänning från nakd
Miniklänning  - Jättefin rosa ”satin” klänning! Använd fåtal gånger
Miniklänning  - Så fin miniklänning till sommaren. Storlek s men passar både xs-m då den är justerbar i ryggen 🩷
Miniklänning  - Säljer den här miniklänningen från zara använd en gång i nyskick. Super somrig och skön att ha och går inte att få tag på längre.
Miniklänning  - Miniklänning med slits. Kom privat för flera bilder 🥰Står ej vart den kommer ifrån!
Miniklänning  - Så fin gul klänning som passar perfekt till sommaren, sytt upp så den är kortare för en som är 160 cm (kom privat för egna bilder) 🩷🩷
Miniklänning - Så fin miniklänning. Endast använd några få gånger, köpt begagnad och säljer vidare pågrund av att den inte riktig passade mig💖men verkligen så fin sommar klänning
Miniklänning - Kort svart klänning med öppen axel och knytning vid höften
Fortsätt i appen →