Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Svart klänning med repmönster
Svart klänning med repmönster - 0

Svart klänning med repmönster

Storlek: 122/128
Kategori: Klänningar
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart klänning med ett unikt repmönster i vitt. Klänningen har korta ärmar och en kroppsnära passform som ger en stilren look. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett annorlunda mönster.

hedwiggg021
hedwiggg021
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit hoodie från Lindex st. 134-140 - Säljer en vit hoodie från Lindex i storlek 134/140 för barn. Den har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för kyliga dagar. 🧥
Grå tröja med krage från H&M - Säljer en grå tröja från H&M med vit krage. Tröjan har långa ärmar och en klassisk stil. Perfekt för en avslappnad look.
Nike Mercurial fotbollsskor - Säljer ett par Nike Mercurial fotbollsskor i beige med svarta och röda detaljer. Skorna har snörning och är designade för optimal prestanda på planen. Perfekta för fotbollsspelare som söker både stil och funktion.
Vit ribbad t-shirt - Säljer en enkel och stilren vit ribbad t-shirt med korta ärmar. Perfekt för en avslappnad look. T-shirten har en mjuk och bekväm passform.
Vit ribbad topp från H&M - Säljer en vit ribbad topp från H&M med korta ärmar och ett hjärtformat hål på framsidan. Perfekt för en avslappnad stil. Toppen är i en mjuk och bekväm bomullsmix.
Hm pyjamas - Hittade den på hm! Superfin men för liten!❤️🤍
Jeans blåa Lindex - Köpte d p Lindex men fick samma byxor i julklapp! Har andvänt dem 1-2 gånger!
Mönstrad kofta från Emma och Malena - Mysig stickad kofta i mörkblått från Emma och Malena med unikt mönster i rosa och grått upptill. Koftan har knappar framtill, lång ärm och en riktigt skön, lite oversized passform. Perfekt för kalla dagar när du vill ha något både snyggt och bekvämt.
Ljusblå bootcut jeans med fickdetaljer - Snygga ljusblå jeans med bootcut passform och coola fickdetaljer bak med knappar. Jeansen har hög midja, dragkedja och dubbla knappar framtill. Perfekta för dig som gillar en retro vibe och vill sticka ut lite extra.
Ljusrosa omlottopp från Gina Tricot - Supersöt ljusrosa omlottopp från Gina Tricot med långa ärmar och knyt framtill. Tunn och mjuk i materialet, perfekt för lager-på-lager eller som statement-piece. Djup v-ringning och croppad passform ger en trendig vibe.
Liknande annonser
Visa alla