Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning
Blommig klänning  - 89 Blommig klänning  - 90 Blommig klänning  - 91

Blommig klänning

Storlek: 170
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin blommig klänning använd fåtal gånger

Alicia
Alicia
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning  - Blommig kort klänning från hm (divided) 🩷
Blommig klänning  - Storlek xs från hm bra skick
Blommig klänning - En superfin blommig långklänning som är perfekt inför midsommar!💕Den är aldrig använd och prislappen sitter kvar💗 Frakt tillkommer & hör av er vid frågor💕Pris kan sänkas vid snabb affär!
Blommig klänning  - Snygg blommig klänning från vero Moda i en ljusgrön nyans med rosa och svarta blommor. Klänningen har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för vår och sommar!
Blommig Klänning  - Oanvänd klänning från H&M med lapparna kvar. Super fin säljer, då den inte passade som jag tänkt!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s