Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
långklänning  - kan användas till bal eller bara till vardagen. Super fin och den är köpt utomlands🩷
Långklänning  - ännu en super fin lång klänning men tyvärr lite stor på mig. Knyter i nacken så man kan välja hur tajt och urringad den ska vara🩷
Brun långklänning  - Säljer en brun långklänning. Klänningen är ärmlös med rund halsringning och har en enkel, rak passform. En jättegullig klänning nu till sommaren som dessutom blir väldigt skön nu när det är så varmt. Perfekt för dig som gillar en stilren och bekväm look.
Svart långklänning med pärldetaljer - Elegant svart långklänning med smala axelband och djup V-ringning. Överdelen är dekorerad med glittrande pärlor i ett detaljerat mönster och kjolen är i tunt, flytande tyg. Perfekt för bal eller festkväll.
Blå långärmad långklänning - Säljer en elegant blå långklänning med långa ärmar och draperade detaljer. Klänningen har en asymmetrisk design och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Turkos långklänning med slits - Säljer en elegant turkos långklänning i glansigt satintyg. Klänningen har vida, fladdriga ärmar, hög slits på benet och öppen rygg. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och lyxig look.
Svart långklänning med volangkrage - Helt nybalkläning, oanvänd ! Frakten var jätte dyr och kunde ej retunera så skynda fynda !🔥🙏🌸😊 den är så fin och skulle enbart returnera då jag hade flera 🥰Mått ,Byst: 80 midja : 63,5  höfter:88,7
långklänning  - En lång maxiklänning ifrån shein. Knappt använd och passar i längden för mig som är 167.
Långklänning med snäckmotiv
Långklänning med snäckmotiv - 89 Långklänning med snäckmotiv - 90 Långklänning med snäckmotiv - 91

Långklänning med snäckmotiv

Storlek: SMALL/MEDIUM
Kategori: Klänningar

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vacker långklänning i marinblått med snäck-detaljer. Superskön och i TOPPENSKICK! :)

Amandapwn
Amandapwn
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Bomberjacka - vändbar Svart/Marmor - Svart bomberjacka med möjlighet att vända ut och in på den för att få en pärlemor-marmorering. I fint skick, väntar på en ny glad ägare! :)
Vintage gul topp med blom-knappar - Sjukt fin gul topp i strl medium! Väldigt bra skick, knapparna är blommor!
Weekdayjeans ’Rowe’ - Jättefina weekdayjeans i modellen Rowe. Dom är avklippta nedtill. Knappt använda! Det är bara att fråga om du behöver mått. 👖
Rödblommig blus - Fin röd blus !!!
Kappa i lack med rosa pälskrage - Ball jacka i lack/läder material. Nästan oanvänd från Asos!
Lila skjorta från CalvinKlein - Jättefin skjorta från Calvin Klein! Den är i en vacker lavendel-lila färg!
Superfin kofta  - Fantastiskt fin kofta från Shein! Nästan oanvänd och unik i sitt slag!
Rutig meshpolo från & Other stories - Finaste polon i rutigt meshtyg från & Other stories! Nästan oanvänd! Den är i superbra skick och hållbart material!
Randig t-shorts från & Other Stories - Jättebra kvalitets-tshirt från & Other stories ! Svårt att fånga de fina färgerna på bild! Pastellerosa krage och ljusblå ränder. Nästan oanvänd.
Boots - Superfina boots med spetsig tå. De är i använt skick och är smått sliten på klacken(se bild). Äkta läder :)
Liknande annonser
Visa alla