Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lila balklänning   - Lila silkeklänning. Midja 65cm, min längd är 160cm men klänningen kan även justeras med banden. Annvänt endast en gång och är precis som ny. Perfekt för balen eller ett bröllop. Köp den här och den röda klänningen för att få båda för 1000kr.
Lila balklänning - Säljer en lila långklänning från Andiamo med halterneck och v-ringad front. Öppen i ryggen. Klänningen har ett elegant fall och är tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt nu inför vårens studentbal/lärarmiddag 🤍Använd 1 gång, mammas gamla därav har jag inga passformsbilder. Står att det är storlek 40 men mer som 38. Längd ca 164-170cm
Lila balklänning - Säljer en elegant lila bal/fest klänning med smala axelband, omlottliv och djup v-ringning. En slits vid benen och lite släp, använd en gång
Lila balklänning från Jovani - Extremt snygg off shoulder balklänning som är gjord av satin, den har jätte fina stenar sydda vid bröstet och har till och med en matchande sjal till! Är 170cm lång och klänningen nådde marken perfekt med klackar på. Hör gärna av för bilder på sjalen. Klänningen är storlek 10 US men är insydd så till den som är storlek 36/34 sitter den perfekt. Pris går även att förhandlas vid snabbt köp!
Lila balklänning - Super fin och i nyskick
Lila Balklänning - Säljer min otroligt fina balklänning✨✨💜. I bra skick och endast använd i några timmar. Färgen på klänningen är lite mörkare men det är något filter i appen som ändrar det.
Lila Paljett Balklänning - Bal snart och jag köpte hem några klänningar. Denna är ifrån Lulus och är verkligen skitsnygg, passar riktiga pinglor! Aldrig använd (mer än när jag tog bilderna), precis som ny!  Storlek M men passar mej som pendlar mellan S och M. Og pris: 1400kr
Lila balklänning - Första ägare, använd i några timmar. Lila lång satinklänning. Passar en 36-38a. Priset kan diskuteras vid snabb affär. Nypris 3000-3500 kr
Lila balklänning
Lila balklänning - 89 Lila balklänning - 90 Lila balklänning - 91

Lila balklänning

Storlek: XS-34
Kategori: Klänningar
Färg: Lila

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer denna otroligt fina, och oanvända balklänning då den är för liten för mig, uppskattad storlek XS-34

Deniseperning
Deniseperning
(21)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning For Love and Lemons - Världens finaste klänning från for love and lemons! Köpt i maj förra året och endast använd 1 gång. Nypris 2300. Skriv för frågor💞 öppen  I ryggen och puffärm.
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗
ZARA klänning - 🖤
Vit kortklänning med puffärm - Intressekoll på min ur snygga klänning från showpoo som tyvärr var för liten för mig! endast testad! nypris ca 900 innan tull avgifter och frakt. (fler bilder privat) Supersnygg vit kortklänning med puffiga trekvartsärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har markerad midja och fina veckdetaljer på bröstet. Perfekt för student och sommarens alla tillfällen!
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Ljusrosa klänning - Supersöt ljusrosa axelbandslös kort klänning med volang. Endast använd en gång
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.