Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Festklänning
Festklänning  - 89

Festklänning

Storlek: 34-36
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd 1 gång

Sura
Sura
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Festklänning - Använd endast 1 gång några timmar. Storlek 2 motsvarar 34/36. Köpt för 3800.
Festklänning  - Festklänning blå silkes
Festklänning - Festklänning från sister point aldrig använd. Sngg blå färg och stretchiga material.
FestKlänning  - Fest/Balklänning i storlek 34 använd vid ett tillfälle i nyskick.
Festklänning  - Säljer min fina festklänning som användes på en förlovning men passar vid alla tillfällen. Tyget är i sammet i färgen babyblått och passar med allt möjligt. Klänningen är fortfarande i nyskick. Hör av er vid frågor💗
Festklänning - Säljer nu en fin festklänning för 3500kr (köpt för 8000kr) i storlek 44, använd 1 gång i några timmar. Går inte att frakta eller mötas då klänningen väger mycket, utan man får helst ta sig till mig🤍
Snygg festklänning  - En perfekt klänning för festligare tillfällen. Endast använd 1 gång därav i väldigt bra skick! Säljer då den är lite för kort för mig (är 180). Ber om ursäkt för smutsig spegel😳
Marinblå festklänning - Elegant marinblå långklänning i glansigt satintyg med markerad midja och pärlbroderier vid midjebandet. Pärlorna är insydda i själva klänningen men har även band där bak man kan knyta. Klänningen har breda axelband, draperad överdel. Perfekt för bal eller festliga tillfällen. Använd 1 gång. Storlek xs.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s