Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Söt fest klänningen
Söt fest klänningen  - 89 Söt fest klänningen  - 90 Söt fest klänningen  - 91

Söt fest klänningen

Storlek: 34-36
Kategori: Klänningar
Märke: Ej
Färg: Gul

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt sommar klänning.Passar till fest eller sommar.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Sexy kjol  - Söt Mini lace kjol som passar till fest och sommar
Lace dress - Ny Lace dress storlek 38 slt klnning från Gina Tricot. Perfekt till skolavslutning och studen
Liknande annonser
Visa alla
Bal/fest klänning  - Superfint bal eller fest klänning i bra skick passar 34-36
Unique Fest klänning - Endast använt 1 gång. Super fin och speciell.
Fest klänning - Superfin guldig fest klänning! Perfekt till helgen eller ksk spex❤️ inga deffekter❤️
Fest klänning - Jättesnygg fest klänning från nakd endast testad med prislappar kvar! Köpt för 500🙌🏼
Fest klänning - Jättefin festklänning från pull&bear den säljs inte längre men är köpt för 400kr💕
Fest klänning - Supersnygg vinröd långklänning med glittrig överdel och axelbandslös design. Klänningen har figurnära passform upptill och faller snyggt längs kroppen. Perfekt för bal eller festliga tillfällen.   Jag är 174cm klänning är inte golv långt för mig det är anledningen till att jag vill sälja den vidare.  Den skulle vara perfekt golvlångt för en med längd 164cm  Bust: 81-84cm, Waist: 61-64cm, Hips: 91-94cm
Fortsätt i appen →