Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Glittrig klänning med öppen rygg
Glittrig klänning med öppen rygg - 89 Glittrig klänning med öppen rygg - 90

Glittrig klänning med öppen rygg

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Skick: Mycket bra skick

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg glittrig klänning i silver med en tight passform. Den har en öppen rygg och smala axelband, perfekt för festliga tillfällen. Klänningen är kort och framhäver figuren på ett elegant sätt. Passar Xs och S

Lilia heter jag
Lilia heter jag
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Exfoliating Body Scrub - Säljer en lyxig exfolierande kroppsskrubb från Victoria's Secret med doft av granatäpple och lotus. Den kommer i en snygg burk med rosa och vita detaljer och innehåller 368 g av härlig skrubb. Perfekt för att ge huden en mjuk och fräsch känsla. Köp den för en spa-upplevelse hemma!
VS pyjamas XS 🩷 - Hej! Jag har ett par helt nya pyjamaser från Victoria's Secret som jag tyvärr inte har använt pga filstorleken. De är supersköna och stiliga.  Perfekta för avkoppling eller som present!  Nypris 1025kr 💖 Storlek: XS 💖 Skick: Nya med tagstillverkning
Victoria's Secret Bombshell Parfym- helt ny - Säljer en lyxig Victoria's Secret Bombshell parfym i en snygg rosa och transparent flaska. Flaskan har en elegant, facetterad design med en rosa rosett runt halsen. Perfekt för att känna sig glamorös och självsäker. Flaskan rymmer 100 ml av denna populära doft.
Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Deodorant - Fräsch deodorant från Victoria's Secret med doft av granatäpple och lotus. Den erbjuder 24-timmars skydd och är fri från aluminium. Perfekt för en fräsch känsla hela dagen. Helt ny i förpackningen
Liknande annonser
Visa alla