Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brudklänning  - Elegant vit brudklänning med vackra broderade mönster och pärldetaljer. Klänningen har en klassisk siluett  med ett skirt släp. Perfekt för dig som vill sticka ut med en tidlös och lyxig look till din bröllopsdag. Säljs för att jag köpt flera brudklänningar och hann aldrig använda denna. Överkjolen är avtagbar. Finns i Göteborg för att testa och köpa. Pris går att diskutera vid snabb affär. Helt ny klänning aldrig använd. Den passar också en 36. Nypris 23 000kr.
Brudklänning - Drömmig vit långklänning med vackert broderad spets upptill och vid kjol i flera lager tyg. Klänningen har v-ringning och eleganta spetsmönster som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och romantisk look. Ej kemtvättad, därav priset.
Brudklänning - Aldrig använd. Tillkommer fraktkostnad.
Brudklänning - Säljer min brudklänning från märket Sima couture nypris 39.000kr inkl allt (underkjol och brudslöjan). Klänningen är storlek 34 men kan passa 32 och 36.  Jag säljer den inkl under kjolen och brudslöjan som är väldigt lång . Klänningen behöver kemtvätt
Brudklänning  - En brudklänning i storlek 38 (S/M) och den är OANVÄND! Brudklänningen kommer med: - Underkjol  - Krona - Slöja (3 meter lång) Brudklänningen är gjort av vladiyan och är i färgen Ivory. Brudklänningen kostar 17 000 kr, priset går att diskutera!
Brudklänning - Storlek: S/M Glittrar mycket mer i verkligheten och har väldigt fina detaljer. Tiara, brudslöja och underkjol ingår.
Brudklänning - Drömmig vit brudklänning från milla nova, inköpt för 20.000kr med djup v-ringning och tunna axelband. Klänningen har vackra broderade spetsdetaljer och blommigt mönster över hela tyget. Perfekt för dig som vill ha en romantisk och elegant look. Säljes billigt då jag verkligen vill bli av med den
Brudklänning/ombytesklänning
Brudklänning/ombytesklänning - 89 Brudklänning/ombytesklänning - 90

Brudklänning/ombytesklänning

Storlek: 36-38
Kategori: Klänningar
Märke: Proms and weddings
Färg: Vit

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Min fantastiskt fina och sköna ombytesklänning som jag enbart har använt i 4 h under vårt bröllop. Den är så himla vacker. Storlek: 38 med passar allt från 36-40 beror på kroppsfiguren och då materialet är väldigt stretchigt.

Laura Ammar
Laura Ammar
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Louise Vuitton  - Nu har jag bestämt mig för att sälja mig fantastiskt snygga Louis Vuitton väska då den tyvärr inte kommer till användning. Kvitto, Dustbag samt kartong medföljer. Hör av er om ni vill ha fler bilder! Ordpris 22.000kr
NA-KD satin klänning  - Använd 2 ggr
NA-KD  - Aldrig använd
Liknande annonser
Visa alla