Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ohpolly klänning - Supersnygg svart långklänning från Ohpolly
Ohpolly klänning - Klänning från Ohpolly. Slutsåld på hemsidan. Superfin men för liten för mig nu. Storlek UK 6. Sitter som XS.
Ohpolly klänning  - Säljer min ohpolly klänning, i storlek 12 men insydd till storlek 10. Endast använd en kväll, i fint skick.
Ohpolly klänning - Svart tajt klänning från Ohpolly, sitter som en smäck! Tjockt tyg med bra kvalité. Mycket lite använd så i fint skick.
ohpolly klänning  - säljer denne jätte fina klänningen från ohpolly, endast använd under en kväll och har inga defekter, den är alltså precis som ny. köpt för 900, säljer för 600kr❤️ storlek 14, skulle säga att det är L!
Svart klänning ohpolly - Endast använd en gång, fint skick men vissa av ”kulorna” har lossnat. Den har en insydd body under klänningen.  Storlek us 4. Mindre i storleken, skulle säga att den känns som en svensk xs. Men passar mig som brukar ha xs eller s. Jag är 165cm lång.  Nypris är 1 520kr. Från ohpolly.
Klänning från ohpolly  - Jätte fin klänning från ohpolly använd några gånger, sitter exakt som på modellen
Nelly

GUIANA klänning Ohpolly

Storlek: 36/38
Kategori: Klänningar
Märke: HP

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min helt oanvända Guiana klänning i storlek ”UK size 8”, klänningen är endast provad.🥰 Kan mötas upp både i Helsingborg eller i Sthlm samt frakta (köparen står för frakten). Hör av er vid frågor eller intresse.☺️

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Blommig off shoulder klänning - Blommig off shoulder klänning ifrån H&M, lappen är avklippt så osäker på storleken men passar lite stort på mig som har xs så gissar på S
Klänning - Sååå fin klänning som inte finns att köpa längre
Nakd X Sanna jörnvik - Superfin klänning från Sanna jörnviks kollektion med Nakd. Storlek 36
Svart offshoulder kortklänning med volanger, H&M - Supersöt svart kortklänning med offshoulder och volang nertill. Smockad överdel som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look med lite extra volym i kjolen. Som ny!!!!
Volang klänning  - Så söt gul volang klänning från Hm, storlek 34 💛💛💛🥹🥹🥹💕💕💕🤭🤭
Vit omlottklänning med volanger - Klänning från Feeling Friday. Köpt för 1200 kr + nästan 1000 kr i tullavgifter och frakt. Aldrig använd, endast testad.
Studentklänning - En vit kort klänning som passar perfekt till antingen studenten eller bara till sommaren. Märket är love shack fancy och klänningen är i storlek M men den är liten i storleken och sitter som en S. Klänningen är i superbra skick och har inga defekter vad jag kan se. Hör av er om ni har frågor!💗😊
Vit prickig kort klänning med volang - Supersöt populär vit klänning med svarta prickar och volang nedtill från Zara Klänningen har breda axelband, v-ringad urringning med twistdetalj och en figurnära passform upptill. Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den har lappen kvar🩷🥰