
Glittrig långklänning i champagne
1700 SEK
Säljer en maxilång klänning i champagnefärgat tyg med glittrande paljetter över hela ytan. Klänningen har draperad överdel, smala axelband och en snygg omlottkänsla framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och lyxig look. Dragkedjan är sönder men man kan fixa den, jag köpte den för 2500 kr och har använt den bara en gång den är jättebra stick men bara att dragkedjan är sönder
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.