
Champagnefärgad glittrig festklänning
11000 SEK
långklänning i champagnefärg med glittriga paljetter. Offshoulder-modell med transparenta långa ärmar. Beige förlovningskläning köpt för 17 000 kr. Den är i bra skick och använd 1 gång. Den har även ett släp till som går att sätta på och ta av. Kläningen är inte så tung som den ser ut och vara vilket är skönt för att kunna röra sig med den. Klänningen har även små pärlor vilket gör den så unik. Eftersom kläningen har band som knyts som korset så passar den i nästan alla storlekar från XS-M .
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.