Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig grön kort klänning från Adoore - Supersnygg kort klänning från Adoore i gröna och blå toner med blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, långa puffärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt, glansigt material som känns lyxigt och flowy. Klänningen är oanvänd och prislappen sitter kvar🤍 pris går att diskuteras🩷
Blommig klänning från Adoore - Snygg adoore klänning önskar provad! Bilden ör från min vinted där den också ligger ute! Endast provad! 🤩
Grön blommig långklänning Adoore - Långklänning från Adoore i ljusgrönt med blommigt mönster i vitt och gult. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt material, perfekt för vår och sommar. Helt ny, aldrig använd med prislapp kvar!🌸
Adoore Grön blommig långklänning med slits - Adoore Snygg långklänning med grönt och blått blommönster, djup v-ringning och långa puffärmar. Klänningen har knappar framtill och en hög slits som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och mönster.
Adoore Klänning Grön - Använd fåtal gånger
Grön blommig långklänning från adoore - Ljusgrön långklänning från adoore med blommigt mönster i vitt och gult. Klänningen har halterneck och en liten v-ringning framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt material, perfekt för varma dagar.
Adoore grön klänning  - Säljer denna fantastiska och härliga Adoore klänning. Använd ett fåtal gånger. Sitter som en smäck! Storlek S.
Grön blommig långklänning från Adoore - Superfin långklänning från Adoore i ljusgrönt med små gula blommor. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och knappar hela vägen framtill. Tillverkad i ett lätt, glansigt material som känns lyxigt och flowy. Perfekt för vår och sommar!
Grön blommig klänning från ADOORE
Grön blommig klänning från ADOORE - 0 Grön blommig klänning från ADOORE - 1 Grön blommig klänning från ADOORE - 2 Grön blommig klänning från ADOORE - 3

Grön blommig klänning från ADOORE

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Skick: Mycket bra skick

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna gröna skönheten från Adoore💚

Kriszta
Kriszta
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå långklänning i satin från Lindex - Säljer en elegant blå långklänning från Lindex i glansigt satinmaterial. Klänningen har v-ringning och är ärmlös, vilket ger en stilren och modern look💙
Lång korallklänning med plisserad överdel🧡🩷 - Säljer en långklänning i persikofärg med smala axelband och omlott-v-ringning. Överdelen är plisserad och kjolen har ett fint fall. Perfekt för bal eller festliga tillfällen. Materialet känns lätt och luftigt.
Brun pälsfodrad jacka med dragkedja - Säljer en brun jacka med mjukt beige foder och krage i fuskpäls. Jackan har dragkedja framtill och uppvikta ärmslut med samma pälsdetalj. Perfekt för kyliga dagar och har en klassisk, stilren look.
Grön kavaj - Grön kavaj från NAKD💚
Gul kavaj från Gina Tricot💛 - Stilren butteryellow kavaj från Gina Tricot med en knapp framtill och stora fickor. Kavajen har lång ärm och är tillverkad i ett linneliknande material som ger en avslappnad men ändå dressad känsla.💛
Jeansklänning med bälte från Bershka - Cool jeansklänning från Bershka med korta ärmar, knappar framtill och tillhörande bälte i midjan. Klänningen har klassisk skjortkrage och fickdetaljer på bröstet. Perfekt för dig som gillar denim och vill ha en tuff look.
Röd blommig klänning med puffärm - Säljer en röd blommig klänning med vita och rosa inslag. Klänningen har korta puffärmar, rund halsringning och en öppen detalj i ryggen. Modellen är figurnära upptill och har en feminin siluett. Perfekt för sommarens tillfällen!
Röd klänning med volang - Säljer en röd klänning med korta vida ärmar och volangdetalj nertill. Klänningen har en markerad midja och är tillverkad i ett slätt, lätt material. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg!
Champagnefärgad långklänning från Lovisa Barkman x NA-KD - Säljer en elegant långklänning i satin från Lovisa Barkman x NA-KD. Klänningen är champagnefärgad med öppen rygg och halterneck. Materialet är glansigt och mjukt, perfekt för speciella tillfällen.🧡
Lila klänning från Adoore💜 - Intressekoll för denna lila klänningen från Adoore💜
Liknande annonser
Visa alla