Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön långklänning från Adoore - Elegant grön långklänning från Adoore med v-ringning och rynkdetaljer framtill. Klänningen har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt, glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för speciella tillfällen. Aldrig använd.
Grön blommig långklänning från Adoore - Supersnygg långklänning från Adoore i gröna och blå toner med blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och flowy look.
Grön blommig långklänning från Adoore - Superfin långklänning från Adoore i gröna och blå toner med blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, knappar framtill och långa puffärmar. Materialet är glansigt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Grön ribbad långklänning Adoore - Supersnygg grön ribbad långklänning från Adoore med v-ringning och långa trumpetärmar. Klänningen har knappar hela vägen framtill och sitter figurnära. Perfekt till både varmare och kallare väder då den inte är varm/tjock i tyget🥰Klänningen heter Milano från Adoore. Köpt för 1595kr och är aldrig använd då jag köpte en annan storlek!
Grön blommig långklänning från Adoore - Aldrig använd då jag råka köpa fel storlek. Superfin grön långklänning från Adoore med ljusa blommor. Klänningen har v-ringning, puffiga långärmar och figurnära passform. Materialet är linne och ger en skön känsla. Perfekt för dig som vill ha en romantisk och trendig look.
Grön blommig långklänning från Adoore - Säljer en grön långklänning från Adoore med vitt blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för vår och sommar, med en luftig och feminin känsla.stl 46 men mer som en L/XL. Klänningen är upplagd och går till ankeln, är 165 cm lång
Ljusgrön adoore långklänning  - Superfin ljusgrön långklänning med offshoulder och vida ballongärmar. Färgen finns inte kvar på hemsidan längre, Prislappen finns kvar!
Adoore långklänning mintblommig - Säljer denna supersnygg långklänning från Adoore i modellen Foggia, med mintgrönt blommönster. Aldrig använd med lappen kvar, denna färg säljs inte längre i denna modell😇 ordinarie pris 1595kr
Adoore långklänning - grön stickad
Adoore långklänning - grön stickad  - 89

Adoore långklänning - grön stickad

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Grön

960 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin enkel klänning som du kan klä upp samt ner Fåtal ggr använd Vill du ha en bild på den jag har, så skicka ett meddelande

Malmborgebba
Malmborgebba
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning  - Vit blommig klänning, köpte på plick och finns ingen lapp men förra säljaren sa att den var från zara!💕 Säljer då den va lite kort på mig💕
Svart kortklänning - Jättefin svart kortklänning som är långärmad. Snygg knyt-detalj framtill och sitter tight. Storlek xxs och passar mig som är 165cm lång
Glittrig axelbandslös kortklänning - Världens snyggaste festklänning som jag älskar, men som tyvärr blivit för liten!!!❣️Endast använd en gång och köpte helt ny här på plick!! Säljs inte längre och väldigt efterfrågad! Skriv för prisförslag!❤️‍🔥❤️‍🔥(har även axelband till)
Gul offshoulder långklänning i satin - Supersnygg gul långklänning i satin med offshoulder och figurnära passform. Klänningen har en v-ringad omlott-topp och slät kjol som faller snyggt. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och ger en lyxig känsla med sitt glansiga material. Aldrig använt (lappen sitter kvar), från DesignBySi, 650kr på hemsidan <3
Fin klänning från Gina tricot Young 14+ - Säljer denna jättesnygga klänning från Gina tricot Young 14+ i storlek Xs. Endast använd 2 gånger och den är i nyskick!
Studentklänning Bubbleroom - Jättefin studentklänning från bubbleroom, prislappen är kvar och den är endast testad, säljer den för jag valde en annan bara!🥰🥰köpt för 900kr
Svart kort klänning - Svart kort klänning i satin🫶🏼