Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommiga set i grönt och blått - Två söta set med topp och kjol. Det gröna setet har ett blommigt mönster med volanger och knytning på toppen. Det blå setet har små blommor, volanger och en knytning framtill. Perfekt för en somrig look!
Blommig omlottklänning i grönt och blått - Klänning från Zara köpte typ 2023 men den e fortfarande i bra skick för var knappast använt men den är väldigt fin!
Blommig omlottklänning i grönt - Söt grön omlottklänning från NA-KD med blommigt mönster, v-ringning och volang nertill. Klänningen har korta ärmar och knyt i midjan för en feminin siluett. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Blommig långklänning med slits - BYTER mot strl 38. Finaste klänningen jag äger men tyvärr är den lite för liten för mig.💚🩵 lånad bild
Blommig kortklänning i grönt och rosa - Superfin kortklänning med grönt och rosa blommönster på ljus botten. Klänningen har ärmlös design, rund hals och dragkedja bak. Materialet känns lyxigt och har en lätt glans, perfekt för speciella tillfällen.🌸 Fint använt skick. Storlek 92
Adoore, Mintgrön blommig långklänning - Superfin mintgrön långklänning med vita små blommor, tunna axelband och snygg snörning i ryggen. Klänningen har en smickrande v-ringning och är perfekt för varma dagar.
Ljusgrön blommig långklänning från adoore - Säljer en ljusgrön långklänning med blommigt mönster och v-ringad front från adoore. Klänningen har vida, långa ärmar och en elegant passform som framhäver figuren. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Prislapp sitter kvar! I storlek L men är liten i storlek, passar mig som har S.
Blommig långklänning i grönt och blått
Blommig långklänning i grönt och blått - 0 Blommig långklänning i grönt och blått - 1 Blommig långklänning i grönt och blått - 2

Blommig långklänning i grönt och blått

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg långklänning från Adoore med blommigt mönster i gröna och blå toner. Klänningen har smala axelband, slits och en figurnära passform. Perfekt för sommarens speciella tillfällen. Materialet känns svalt och lätt, och den har en modern, stilren look.

Felicia
Felicia
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa plisserad ärmlös topp - Säljer en snygg rosa ärmlös topp med plisserad struktur. Toppen har rak halsringning och en rak passform.
Champagnefärgad långkjol i satin - Säljer en elegant långkjol i champagnefärgad satin. Kjolen har en mjuk, glansig yta och faller snyggt längs benen med lätt utsvängd form. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Har vissa repor, inget som syns tydligt, fråga för fler bilder.
Blå mönstrad byxdress med knyt - Säljer en blå byxdress med blommigt och randigt mönster. Byxdressen har halterneck, knytning i midjan och öppen rygg med knytband. Lätt och luftig, perfekt för varma dagar. Vida ben och snygg passform.
Vit spetsklänning med smala axelband - Superfin vit kortklänning med spetsdetaljer och smala axelband. Klänningen har v-ringad omlott-topp, markerad midja och volangkant nertill. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Svart kortärmad blus i satinlook - En stilren svart blus med korta ärmar och rund halsringning. Toppens material har en lätt glansig satinlook som ger en lyxig känsla. Passformen är normal och toppen är enkel att matcha till olika outfits.
Oversized jeansjacka från Levi's - Säljer en klassisk ljusblå jeansjacka från Levi's med oversized passform. Jackan har knappar framtill, två bröstfickor med lock och två sidofickor. Perfekt att slänga över en klänning eller hoodie för en chill look.
Svart linnetopp med spetsdetalj - Snygg svart linnetopp med tunna axelband och v-ringning dekorerad med spets. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Toppens material känns lätt och följsamt mot huden.
Ljusgrön ribbad topp från Bik Bok - Supersöt ljusgrön ribbad topp från Bik Bok i croppad modell. T-shirten har korta ärmar med vågig kant och rund halsringning. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look.
Blommig omlottklänning & Other Stories - Lång, marinblå omlottklänning från & Other Stories Paris Atelier med små vita blommor, volangdetaljer vid axlarna och knytband i midjan. Perfekt för dig som gillar flowiga och feminina siluetter.
Röd axelväska med kedja och croco-mönster - Snygg röd axelväska i croco-mönstrat syntetmaterial med guldfärgad kedja och justerbart axelband. Väskan har rundade kanter, magnetlås och ett rymligt fack. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lite edge.
Liknande annonser
Visa alla