Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning - Helt ny Adoore klänning, säljer för har redan en likadan.
Adoore klänning  - Jättefin klänning från Adoore. Ändast använd en gång.💗
Adoore klänning  - Superfin klänning från Adoore i storlek 38, använd 1 gång. Perfekt för midsommar
Adoore klänning - Supersöt ljus klänning med små blommor från Adoore!
Adoore klänning - Säljer denna jättefina balklänningen från adoore, då den inte används mer. (Nypris 1800kr)Den är i nyskick och har bara används en gång, under min bal. Skriv vid frågor eller om fler bilder önskas!💕💕
Adoore klänning - Sååå fin klänning från adoore som jag endast använt 1 gång! Nypris 1700!
Adoore klänning - Säljer denna supersnygga klänning pga att den blivit för liten. Älskar denna, precis som ny!! Stl 34 säljer för 800kr
Adoore klänning  - storlek 40. Bra skick
Adoore klänning
Adoore klänning  - 89

Adoore klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Blå

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på min superfina klänning från adoore!! Inga defekter och använd 1 gång!!

Ida kapidzic
Ida kapidzic
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå långklänning med v-ringning - Supersnygg ljusblå långklänning med v-ringning och breda axelband. Klänningen har en figurnära passform och är tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och stilren look. Andra bilden är klänningen från hemsidan men min är lite ljusare!Prislappar är på då klänningen endast är testad, är 170 för referens, nypris 1495kr!
Beige sandaler från Inuikii med pärlor - Supersnygga inuikii tofflor som endast är använda 2 gånger. Nypris är 2499kr, priset kan diskuteras vid snabb affär! ❤️
Svart långklänning med vit kant - Intressekoll på min otroligt fina klänning från Zara som är slutsåld! (Intressekoll så tryck inte på köp direkt)!
Ljusblå bootcut jeans från Levi's - Snygga ljusblå jeans från Levi's med klassisk femficksdesign och bootcut-ben. Jeansen har hög midja och är tillverkade i mjukt denimtyg som ger en skön passform. Perfekta för dig som gillar en retroinspirerad look med bredare ben. Storlek 26/34, aldrig används med prislapp på!
Liknande annonser
Visa alla