Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ADOORE Mykonos - Säljer min jättefina minidress från ADOORE i modellen Mykonos 💛 Dragkedja baktill och snörning i midjan! OBS! Har ett litet hål i kjolen på klänningen men inget som syns vid användning!
Adoore Mykonos klänning - Supersöt kortklänning med små gula blommor på vit botten. Använd en gång.
Adoore klänning storlek 36 - Santorini dress lila från Adoore i storlek 36. OBS! Banden runt axlar är nedkortade pga var för långs för korta mig..
Adoore Mykonos dress - Adoore Mykonos dress  Färg: Röd med vita blommor Strl: 44 Nypris: 1395kr Klänningen är endast använd 1 gång
Adoore långklänning storlek 36 - Säljer denna oanvända med prislapp kvar. Storlek small. Från Adoore.
Adoore Mykonos lemon dress - Adoore Mykonos dress  Färg: Lemon Strl: 44 Nypris: 1395kr Klänningen har använts 2 gånger
Adoore Mykonos klänning - Supersöt kortklänning i vitt med små gula blommor, långa puffärmar och smockad rygg. Klänningen har en snygg v-ringning och snörning i midjan för extra passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Emma

Adoore Mykonos storlek 36

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den här helt nya klänningen med tagsen kvar. Perfekt till sommaren.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart offshoulder kortklänning med volanger, H&M - Supersöt svart kortklänning med offshoulder och volang nertill. Smockad överdel som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look med lite extra volym i kjolen. Som ny!!!!
gul Zara klänning - Miniklänning Zara i nyskick
Klänning - Sååå fin klänning som inte finns att köpa längre
Vit prickig kort klänning med volang - Supersöt populär vit klänning med svarta prickar och volang nedtill från Zara Klänningen har breda axelband, v-ringad urringning med twistdetalj och en figurnära passform upptill. Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den har lappen kvar🩷🥰
Vit spetsklänning från GCDS, studentklänning - Superfin vit kortklänning från GCDS med puffärmar och vackra spetsdetaljer. Klänningen har rund hals, figurnära midja och volangig kjol. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och trendig look.
Vit axelbandslös kortklänning med rosett - Supersnygg vit axelbandslös kortklänning från Valentino med stor rosettdetalj framtill. Klänningen har en elegant och stilren design med raka linjer och är tillverkad i ett mjukt, lyxigt material som känns skönt mot huden. Klänningen är ny med prislapp!!!
Vit omlottklänning med volanger - Klänning från Feeling Friday. Köpt för 1200 kr + nästan 1000 kr i tullavgifter och frakt. Aldrig använd, endast testad.
Balklänning  - Säljer en helt ny balklänning, den är endast provat men inte använd pågrund av att den kom försent.💕