Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ljus långklänning med slits från Adoore
Ljus långklänning med slits från Adoore - 0 Ljus långklänning med slits från Adoore - 1

Ljus långklänning med slits från Adoore

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Gul
Skick: Nytt skick

800 SEK

Frakt från 55 SEK
Beskrivning

Ljusgul klänning från Adoore, endast använd 1 gång. Som ny! Jag har vanligtvis 36/38 i kläder. Nypris 1595kr

falkbrink
falkbrink
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljus kortklänning från Adoore - Lånade bilder! Superfin ljus kortklänning från Adoore med djup v-ringning, puffiga långärmar och dekorativa knappar framtill. Klänningen har ett subtilt blommigt mönster och är sydd i ett lätt, elegant tyg som ger en lyxig känsla.
Blommig ljus klänning från Adoore - Supersöt ljusgul klänning från Adoore med små gula blommor, djup v-ringning och klädda knappar framtill. Långärmad modell i ett lätt, strukturerat tyg som känns perfekt för vår och sommar. Romantisk och feminin vibe! Använd 1 gång, 1300kr. Accepterar ej bud under 1100 pga otroligt många skambud.
Ljusgul långklänning från Adoore - Superfin ljusgul långklänning från Adoore med puffiga korta ärmar och draperad front. Klänningen har en mjuk, feminin siluett och är tillverkad i ett lätt, flowy material. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny
Vit blommig långklänning ADOORE - Elegant vit långklänning med blommigt mönster och v-ringad design. Klänningen har långa ärmar och en stilfull slits framtill, perfekt för en somrig look. Storlek 38. Använd en gång.
Randig långklänning från Adoore - Säljer en Positano Maxi Dress från Adoore i ljusgul och med smala ränder. Klänningen har v-ringning, knappar framtill och puffiga långärmar med resår vid ärmslut. Aldrig använd och med prislapp kvar💕🌼
Champagnefärgad långklänning från Adoore - Säljer en elegant långklänning från Adoore i champagnefärgad satin. Stadig passform - sexig och välklädd at once. Helt ny och fantastiskt fin, säljer endast pga fel färg till mina brudtärnevänner :)
Gul långklänning från Adoore - Säljer min balklänning från förra året!💛Den är ifrån Adoore, har ett mjukt satinliknande tyg och en figurnära passform med en liten slits och drapering i midjan. Älskar den sååå men kommer inte till användning. Den är uppsydd cirka 3 cm, passade mig perfekt med klackar (blev då 165-167). Klänningen är i st. 42 men sitter mer som en 38/40. Har endast använt en gång på balen 2024, pris kan diskuteras.
Ljusgul långklänning från Adoore - Säljer en ljusgul, axelbandslös långklänning från Adoore med snygg omlott-detalj och slits framtill. Klänningen har en figurnära passform upptill och ett flowigt, skirt tyg nedtill som ger en riktigt somrig vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en fräsch färg!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul balklänning 💛 - Elegant ljusgul långklänning i glansigt material med smala axelband och v-ringad front. Klänningen har öppen rygg med snygg snörningsdetalj. Endast andvänd en gång, kan behöva tvättas då det kan vara lite smutsigt nertill💕Pris kan dissekeras!
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande!
Studentklänning showpo - Kort vit klänning med djup v-ringning och puffiga trekvartsärmar. Klänningen har en markerad midja och struktur i tyget som ger en exklusiv känsla. Använd men har inge som helst tecken på att den använts. Säljer då jag köpte den för att ha den som studentklänning men nu har hittat en annan. Den är i storlek 35 men skulle säga att den lägger sig väldigt fin även fast man har 34.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
blommig klänning - bra skick! 🌸passar xs-m
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.