Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning  - Storlek 40 men är mindre i storleken!
 klänning från ADOORE - Helt ny snygg svart klänning från ADOORE med glittrande strassdetaljer längs kanterna. Klänningen har en  v-ringning och snörning i bak som gör att storleken kan justeras något❣️. Har tyvärr inte kommit till användning, därmed är lappar kvar. Pris kan diskuteras!
Adoore klänning - En svart klänning från Adoore i modellen Palermo. Nyskick och endast använd en gång😃
Adoore klänning - Säljer min fina rutiga Adoore klänning då den är alldeles förstor för mig💓 storlek 38 och normal i storlek skulle jag ändå säga, helt ny med lappen kvar, skriv för fler bilder☺️☺️
Adoore klänning - Snygg svart långklänning med ribbad struktur och figurnära passform. Klänningen är ärmlös med breda axelband och rundad ringning. Perfekt för dig som gillar en stilren och tidlös look.
Adoore klänning  - Klänning från adoore i storlek 40
Adoore klänning - Säljer min så sjukt snygga adoore klänning, knappt använd och precis som ny! Storlek 34 ❤️‍🔥
Adoore klänning - Säljer denna helt nya adoore klänningen med prislappar kvar då den tyvärr var för liten för mig. Klänningen är aldrig använd utan bara provad. Skriv för mer bilder eller funderingar :)
Adoore klänning
Adoore klänning - 89 Adoore klänning - 90 Adoore klänning - 91 Adoore klänning - 92

Adoore klänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Svart

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina hourglass- adooreklänning i fint skick! 💕💕💕

HannaH
HannaH
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljus offshoulder volangklänning - Säljer denna ljusgröna klänning från h&m då den inte kommer till användning. Klänningen har kommit till användning endast en gång😊orginalpris 699🥰priset kan diskuteras
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S
Rosa klänning - Jättefin superrosa klänning från VILA i storlek 34, har sytt om den så den är lite kortare🩷Jag är 160 cm för referens. Går att ha som jag har med oneshoulder men också off shoulder!
Blommig axelbandslös kortklänning - Söt axelbandslös kortklänning med volanger och blommigt mönster i ljusa toner av rosa och grönt på vit botten. Klänningen har omlottdetaljer upptill och är perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd en gång, kolla gärna in min profil eller min Vinted för andra fina kläder!
Adoore klänning  - Säljer nu min vita studentklänning från adoore med djup v-ringning och stora puffärmar. Klänningen har knappar framtill och markerad midja. Knappen längst ner har ramlat av men tycker att man inte tänker på de! Perfekt till student eller sommarens festligheter.