Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning från adoore  - Säljer denna såå drömmiga blå klänningen från adoore 💙🦋använd en gång, som ny💙 köpt för 1500kr
Adoore klänning  - Säljer denna såå fina adoore klänning 💙 endast använd en gång!
Adoore klänning  - Adoore klänning i modellen Paris Storlek 34  Aldrig använd prislapp finns kvar. Köpte den för den större storleken var förstor men tyvärr kan jag inte ha den mindre storleken heller då den är förliten. Super fina klänning annars.
Adoore klänning - Helt ny adoore klänning som jag inte tagit av lappen på ens! Superfin och passar mig som vanligtvis är en 36a 💖
Adoore klänning  - Säljer denna såå fina blå adooreklänningen❤️endast använd vid ett tillfälle, som ny! Köpt för 1500kr❤️ Perfekt till🌸 MIDSOMMAR 🌸
Adoore klänning - Aödrig använd, storlek 34!🫶🏼
Adoore klänning - Supersöt ljus klänning med små blommor från Adoore!
Adoore klänning  - Säljer min Adoore klänning endast använd en gång på ett bröllopp. Storlek 34 men inte lika tight i midjan som dem andra modellerna kan vara, är 163cm och den släpar i marken om jag ej har klackar! Ord pris 1595kr
Adoore klänning
Adoore klänning  - 89 Adoore klänning  - 90

Adoore klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Blå

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna underbara adoore klänning då jag köpte felstorlek. Den är storlek 34 och är rätt liten i stoleken. Endast provad! Är lite små smutsig på knapparna från butiken men det tror jag går bort i tvätten!

Noelle
Noelle
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kortklänning med svarta band - Supersnygg vit kortklänning från Zara med breda svarta axelband och strukturerat tyg. Klänningen har en ”ballong” liknande kjol och ett fint mönster. Oanvänd och säljer pga att den var för kort för mig, jag är 178cm
Gul Zara klänning - Super in och populär Zara klänning. Använd fåtals gånger
Marinblå balklänning - Säljer en marinblå långklänning med paljetter och volanger. Klänningen har oneshoulder-modell, slits framtill och är täckt av glittriga detaljer och inbyggd BH. Perfekt för bal eller student. Bekväm att bära!😊
Vit prickig kortklänning från Adoore - Superfin vit kortklänning från Adoore med v-ringning, långa puffärmar och knappar framtill. Klänningen har ett diskret prickigt mönster och markerad midja som ger en snygg siluett. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Svart kort klänning i skinnimitation Zara - HELT NY! Supersnygg svart kort klänning från Zara i skinnimitation. Klänningen har tunna axelband, markerade sömmar och en volangkant nedtill som ger extra attityd. Figurnära passform och trendig look, perfekt för dig som vill sticka ut.
Vit kort klänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med v-ringning, puffiga ärmar och broderade blommor. Perfekt till studenten!🤍Helt ny och aldrig använd, storlek xxs men passar också Xs/S. Nypris 899
Gul kort sommarklänning med volanger - Supersöt gul och vit rutig kortklänning från Zara med smala axelband, volangkjol och söt rosett vid bysten. Klänningen har figurnära smockad midja och är perfekt för varma dagar. Lätt och luftig i bomullsmaterial.
Vit klänning - Jättefin vit klänning, använd vid bara ett tillfälle så den är som ny💓