Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning adoore - Sååå drömmig och fin sommarklänning från populära adoore!! Min absoluta favoritklänning är jag nu tvungen att sälja då den tyvärr är för liten. Jag hann inte använda den särklit många ggr innan den blev för liten. Jag köpte den för 1500kr.
Adoore klänning - Positiano dress, använd vid 1 tillfälle på midsommar 🌸
Adoore klänning  - Jättefin klänning perfekt till sommaren för både lite finare tillfällen men också till vardags!  Använt 1 gånger, säljer pågrund utav fel storlek.  Helt slutsåld på deras hemsida
Adoore klänning  - Jättefin klänning från adoore som aldrig är använd och har lappen kvar🩷🩷 storlek 32!!
Adoore klänning - Kort slutsåld adooreklänning i storlek 36! Med prislappen kvar! Säljer då den inte passade tyvärr!🫶🏼
Adoore klänning - Söker denna från adore i st 36❤️
Klänning från Adoore - Superfin kort omlottklänning från Adoore med blommigt mönster i rosa, lila och grönt. Klänningen har lång ärm, markerad midja och djup v-ringning. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Känningen är i nyskick och har alla taggar kvar.
Adoore klänning - Superfin ljusrosa långklänning från Adoore med broderade blommor, djup v-ringning och stora puffärmar. Klänningen har knappar framtill och en slits nedtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och trendig look.
Adoore klänning
Adoore klänning - 0 Adoore klänning - 1 Adoore klänning - 2

Adoore klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min klänning från Adoore som har prislappen kvar! Säljer pga att det var försent att lämna tillbaka💕

Isa Rubinstein
Isa Rubinstein
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med smala axelband - Säljer en rosa kortklänning med smala axelband och flera lager volanger. Klänningen har en feminin siluett med markerad byst och är tillverkad i ett lätt, plisserat tyg som ger ett luftigt intryck. Perfekt för varma dagar eller sommarens tillställningar.
Vit plisserad klänning med volang - Supersnygg vit klänning från Zara med plisserad kjol och stora volangdetaljer vid axlar och halsringning. 💓 så fin till studenten!! kontakta vid frågor annars är det bara och klicka på köp💓
Maje klänning (linkande) - Säljer en Maje LIKNANDE klänning från North Attire men skulle säga att de är näst intill identiska. Klänningen passar perfekt för studenten eller bara för att ha i sommar eller utomlands!
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
balklänning - säljer min jättefina balklänning från jj house!  Jag är 165cm och på första bilden har jag även 3cm klack så klänningen är ganska lång💞
Vit prickig offshoulder klänning - Säljer en söt vit kortklänning med svarta prickar och volangdetaljer. Klänningen är axelbandslös och har tre stora volanger som baktill har tyll. Klänningen är använd fåtal gånger🌷
Svart klänning i skinnimitation Zara - Supersnygg svart kort klänning från Zara i skinnimitation med tunna axelband och volangkant nedtill. Helt ny med etikett kvar!