Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning  - Superfin klänning från Adoore i storlek 38, använd 1 gång. Perfekt för midsommar
Adoore klänning - Klänning från adoore strlk 38. Endast använd 2 ggr. Jättefin men blivit för stor på mig och kommer därför inte till användning mer.
Adoore klänning - Ljusblå blommig adoore klänning  Midi längd  Finns en fläck på vänstra sidan på bröstet, syns nästan inte alls. Men den går säkert bort med lite kärlek. Klänningen är använd 2 gånger  Jag är 171cm för referens
Adoore klänning - Supersnygg blå långklänning från Adoore. Storlek 38, men passar mig som har 36/38. Helt ny med lapp kvar! Klänningen har ett flowigt fall med rynkad kjol och dragkedja i sidan. Perfekt för  fest/bal/bröllop! Det är en av Adoores Sample därav pris❤️skriv privat för mer frågor
Adoore klänning  - Säljer denna klänningen från adoore. Helt oanvänd, säljer för den va för liten🩷
Adoore klänning - Sååå fin klänning från adoore som jag endast använt 1 gång! Nypris 1700!
Adoore klänning - Helt oanvänd adoore klänning, så fin. Använd gärna köp nu
petrasellin

Adoore klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Blå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer klänning från Adoore pga fel storlek. Aldrig använd, endast provad. Storlek 38. Jätte fin 🩵

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit prickig kortklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med stora svarta prickar. Klänningen har breda axelband, markerad midja och voluminös kjol med rynk. Endast använd 1 gång. Slutsåld på hemsidan. Hör gärna av dig vid frågor💕💕
Vit spetsklänning med volanger - Superfin vit kortklänning med broderad spets och volanger. Klänningen har puffiga korta ärmar, hög hals och markerad midja. Detaljerad med genombrutet mönster och dubbla volanglager i kjolen för extra flärd.
Showpo vit klänning  - Super fin vit klänning från Showpo. Perfekt som en studentklänning. Fin öppen rygg och urringning. Aldrig använd och lappen sitter kvar. Ny pris 1100kr exklusive tull och frakt
Klänning Zara - Somrig och fin orange klänning från Zara🧡Storlek S! Snygg snörning i ryggen
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer en marinblå balklänning /festklänning med tunna axelband dekorerade med blommor. Klänningen har v-ringad urringning, spetsdetaljer på livet och ett luftigt, svepande kjolparti i tyll. Perfekt för bal eller student! Sitter snyggt och ger en elegant siluett.
Plisserad ljusbeige volangklänning - Supersöt trending kort plisserad klänning från h&m.
Svart miniklänning - Supersnygg svart miniklänning från Zara🖤 klänningen har axelvaddar och en cut out i midjan. Storlek S men skulle säga att den även passar XS då den inte är stretchig. Endast testad. Finns ej längre på Zaras hemsida. Nypris 379kr.
Zara klänning - Superfin ljus kortklänning med halterneck och volangdetaljer nertill. .