Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning  - Använd en gång!! I storlek 38 🥰🥰🫶
Adoore klänning - Säljer min fina Adoore klänning i strl 38, endast använd 1 gång 💕 (lånade bilder)
ADOORE klänning  - Så fin vit lång adoore klänning storlek 38 endast använd en gång som ny jättefin💗💗
Klänning från Adoore  - Jättefin helt ny klänning från Adoore, perfekt till studenten!! Nypris 1400kr, den är väldigt stel i materialet så skulle säga att en som har 36 i vanliga fall skulle kunna ha denna. OBS! Första och andra bilden är lånade
Adoore klänning - Säljer mina vita adoore klänning som jag använde på studenten🤍
Adoore klänning - Korta positano dress från Adoore i jätte bra skick❤️
Adoore klänning - Superfin adoore klänning i den långa modellen. Inga defekter så i väldigt fint skick❤️ säljer då jag växt ur den, nypris 1695❣️
Adoore klänning - Såljer jättefin Adoore klänning som tyvärr var förliten för mig men så fin!, köpt här på Plick men förra säljaren hade enbart använt den 1 gång, som nyskick!💞 (vill få såld snabbt)
Adoore klänning
Adoore klänning - 89

Adoore klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Vit

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Prislapp kvar. Helt oanvänd

Anna
Anna
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zara klänning - Säljer denna eftertraktade klänning från Zara som tyvärr var för liten💞 Inga märkvärdiga problem förutom vid dragkedjan, men det var inget man såg när den var på❣️Visar på andra bilden!
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Glittrig guld kortklänning med volang - Säljer en glittrig guld kortklänning med snygga volangdetaljer på sidan och längs nederkanten. iguren. Perfekt nu till nyår ❤️❤️(aldrig använd )den är i storlek m men passar absolut s med !!
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette